Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

POMOC - Norwegia

Czytali temat:
Jacek00 (384 niezalogowanych)
2 Posty
Monika Galant
(Monika24)
Wiking
Witam,jestesmy rodzinka z dwujka dzieci poszukujemy pracy w Haugesund lub tez opcja w Stavanger (maz 27 ja 24 L ) maz pracowal 5 lat w wulkanizacij oprocz tego umie spawac,obsluga tokarki,prace na budowie lub pomocnik co kolwiek ja moge przyjac sprzatanie mam doswiadczenie 3 lata lub opieka nad dziecmi pracowalam u Niemieckiej rodziny i w Pl takze mam doswiadczenie a przedewszystkim kocham dzieciaczki co do jezyka to dopiero sie uczymy i maz jest w trakcie robienia prawo jazdy prosze o pomoc jestesmy pracowici i uczciwi i oczekujemy uczciwych ofert oliwier11042004@wp.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
Monika24 napisał:
Witam,jestesmy rodzinka z dwujka dzieci poszukujemy pracy w Haugesund lub tez opcja w Stavanger (maz 27 ja 24 L ) maz pracowal 5 lat w wulkanizacij oprocz tego umie spawac,obsluga tokarki,prace na budowie lub pomocnik co kolwiek ja moge przyjac sprzatanie mam doswiadczenie 3 lata lub opieka nad dziecmi pracowalam u Niemieckiej rodziny i w Pl takze mam doswiadczenie a przedewszystkim kocham dzieciaczki co do jezyka to dopiero sie uczymy i maz jest w trakcie robienia prawo jazdy prosze o pomoc jestesmy pracowici i uczciwi i oczekujemy uczciwych ofert oliwier11042004@wp.pl


.......a co do tej pory robiliście w Norwegi........że się tak spytam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Monika Galant
(Monika24)
Wiking
W Haugesund mieszka moja przyjaciolka z dziecinstwa a w drugim miescie
(Stavanger) ciotka ostatnio sie spotkalysmy uwazam ze te miasteczko Haugesund ma swoj urok a w PL od jakiegos czasu czujemy sie zle i sa tez rozne sytuacje ktore przytlaczaja chcemy sprobowac zyc tam ale jak narazie ciezko akurat w tym miejscu z praca dlatego obecnie robimy kursy douczamy sie jezyka liczymy ze po nowym roku cos sie uda
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok