Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

poznam fajnego chlopaka - Norwegia

Czytali temat:
Piterek xxx Magnus All Piotr Piotr Charlie B Kasia19881 Bejnarowicz Martaaaa Mariuszmaly@17 (4705 niezalogowanych)
4 Posty
m s
(desert_rose)
Wiking
Szukam cie i nie moge znalezc..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
desert_rose napisał:
Szukam cie i nie moge znalezc..
Może Szukasz nie Tam gdzie akurat Trzeba ...?.
Zmień taktykę ... a nóż , widelec ...salaterka ...
To będzie właśnie Ten ...jeden ...wyśniony ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów

(anna piotr)
Wiking
widocznie zle szukasz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
147 Postów
zx zx
(bergenmarekk)
Stały Bywalec
desert_rose tu jestem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
artur wites
(tofik1006)
Wiking
witam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Marian Milo
(marian_milo)
Wiking
A co znaczy fajny? Duży, niski, gruby, chudy, z dużym poczuciem humoru, ze średnim poczuciem humoru, nieco zwariowany czy może śmiertelnie poważny jak przysłowiowy księgowy... Domator czy lubiący wojaże, ustatkowany czy "do wychowania", lepiej, żeby wydawał kasę na swoje hobby, czy lepiej, żeby zwyczajnie chlał... Która wada jest do zaakceptowania?

To jak: chętnie będę pracował przy czymś fajnym... Każdy rozumie to zupełnie inaczej...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
m s
(desert_rose)
Wiking
cos podpowiesz? gdzie szukac??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
84 Posty

(pogodny)
Początkujący
lol , przeciez nikt nie jest tutaj jasnowidzem i cie nie zna. Nie wie jakich chlopakow lubisz. Nawet sie nie przedstawilas i tak znikad piszesz ze szukasz chlopaka -.- . Daj sie poznac ludziom , przedstaw sie skad jestes .

Tak btw to fajnie byloby kogos poznac , ale jak z Oslo nie jestes to lipa , nie chce mi sie jezdzic daleko gdzies.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
84 Posty

(pogodny)
Początkujący
Tylko ja z tych mlodszych chlopakow jestem

Gdzie szukac ?
Moze sprobuj jakies portale randkowe
Na jakis imprezach , tylko tam malo normalnych chlopakow ^^

W ogole mysle ze dziewczyna nie powinna miec problemow ze znalezieniem chlopaka , tzn o tych co maja duze powodzenie , trzeba walczyc z innymi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Marian Milo
(marian_milo)
Wiking
Marzena, w Oslo są przecież całe kolonie Polaków - przejdź się na jakieś koncerty etc. i sprawa załatwiona

Poza tym - fajnego partnera to chyba najlepiej znaleźć tam, gdzie byś chciała, żeby chodził? Np. sportowca na jakichś imprezach sportowych czy ścieżkach rekreacyjnych, włóczykija w... podróży Gorzej, gdybyś chciała domatora, bo musiałabyś akwizytorką zostać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok