Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Ktoś z Trondheim? - Norwegia

Czytali temat:
(571 niezalogowanych)
2 Posty
Wiking
Jest tu ktoś z Trondheim? Chciałbym poznać jakichś niepijących, niepalących, życzliwych ludzi którzy tworzą wokół siebie miłą atmosferę. Jestem od tygodnia w tych okolicach i mimo że jesteśmy we 4 osoby, to czuję się trochę samotny i chciałbym z pewnych przyczyn się odkleić od ludzi z którymi jestem. Chciałbym zostać w Trondheim na stałe bo w Polsce nie mam perspektyw. Mam 23 lata, jestem niepijący, niepalący, interesuję się kuchnią wegetariańską, wyczynową jazdą na rolkach, medytacją i rozwojem duchowym. Cenię spokój i wolność.

Szukam kogoś kto wynajmie mi pokój przez ok. miesiąc zanim sam sobie coś znajdę. Mówię dobrze po angielsku i codziennie uczę się norweskiego i naprawdę mi zależy na urządzeniu się tu w Norwegii. Mam pieniądze na ponad miesiąc życia w norweskich realiach. Z moimi chęciami szybko znajdę legalną pracę, tylko najpierw muszę się na dobre odkleić od znajomych z którymi w tej chwili mieszkam w przyczepie.

Proszę o kontakt, moje gg to 2224466, na priv mogę podesłać telefon.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
Niepijący Polak to jest dopiero sport wyczynowy , no i w takim przypadku budowlanka odpada jeśli szukasz takiej pracy, tacy "odmieńcy" to ewenement w tej branży.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1222 Posty
ladny pan
(panladnyzrodzina)
Maniak
...duzo zalezy

od tego,jakim klejem jestes przytwierdzony do znajomych

mozesz sprobowac ogolnodostepnych rozpuszczalnikow (pamietaj jednak o przeczytaniu ulotki przed uzyciem.mozesz byc uczulony,na ktorys ze skladnikow)

nie napisales,czy jestes przyklejony tylko do znajomych,czy rowniez do przyczepy?

zreszta takie przyklejenie,moze miec rowniez swoje zalety.
latwiej w takim przypadku,o prace zespolowa (np: przy zbiorze truskawek)

powodzenia...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok