Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

mlode mamy z Østfold - Norwegia

Czytali temat:
pawel262 Jacek M Kinga36 (982 niezalogowanych)
5 Postów
Wiking
Hej!Jestem mama 7 miesiecznego Szkraba i chyba juz najwyzszy czas zeby w koncu wyjsc z domu i poznac kogos nowego.Mieszkam w okolicach Sarpsborg-Fredrikstad.Jesli jest ktos chetny(jakas mama) na wspolne spacery i wypady w miasto to chetnie zapraszamyyy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
ANIA SZALIŃSKA
(Aniap)
Wiking
WitamJestem Anka mieszkam 10 km od Fredrikstad)
(do Sarpsborga mam 30 km
Jestem mamą 4,5 miesięcznego Robercika
Można kiedyś się umówić na mieście przy ładnej pogodzie, posiedzieć w parku, pospacerować porozmawiać)

Mam 24 lata

Masz może gg??byśmy się zgadały
Pozdrawiam serdecznie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Wiking
Hej,hej!
Milo,ze sie odezwalasJa tez mam synka Natanka,a jaa jestem Mariola.Moje gg 1556875,odezwij sie kiedy bedziesz miala wolna chwilee.Pozdrawiam!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Genia P
(Bratka)
Wiking
Cześć Dziewczyny

Ja również mieszkam niedaleko Sarpsborg (dokładnie w Skjeberg). Moja córa ostatnio skończyła rok i także chętnie przyłączyłybyśmy się do kogoś na spacery zwłaszcza, że teraz znowu robi się ciepło
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
74 Posty
kasia f.
(kasiula77)
Początkujący
Hej ja jestem z sarpsborga! moze jakis wspolny spacer ? mam 6 miesieczna corke
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(Johanna)
Wiking
Witam,

Jestem mamą 2 latka obecnie przebywamy na wakacjach u męża do września. Chętnie spotkam się z innymi mamuśkami. Czas nie istotny. Jesteśmy z Ringvoll. Co do miejsca można się dogadać
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Wiking
Alooo,alooo dawno mnie tu nie byloo,ale zawasze mozna nadrobic starcony czass.Moze jakis spacerek na lonie natury z naszymi pociechami?Jesli jest w okolicy jakas znudzona mama tak jak ja to niech da znacccc!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok