Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
13 Posty

(Krzysiekkasia8784)
Wiking
Hej dziewczyny ja mam termin na 24 pazdziernik i będę rodzić w Lorenskog. Mala109 jesli mozesz mi powiedziec (bo zauwazylam ze juz tam rodzilas) co trzeba tam zabrac ze sobą do szpitala?? Jaka opieka? trafiłas moze na polskie położne? aaa i jeszcze jedno zanim rodziłas jechałas zobaczyc sale porodowe??? pozdrwionka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Agata Fr
(mala109)
Wiking
kasiakrzysiek zzzz, tak ja rodzilamw Lørenskog. I tak jak pisalam bylam zadowolona z opieki. Nie trafilam na polskie polozne, ale jesli martwisz sie o jezyk to po angielsku jak naqjbardziej sie dogadasz. Na oddziale porodowym bylam wczesniej- maja 2 oddzialy, A i B - bo bylam na kursie przygotowujacym do porodu, ktory byl po polsku. Ale gdzies slyszalam,ze niby mozna zadzwonic na porodowke i zapytac o mozliwosc zwiedzenia przed porodem i podobna sie zgadzaja. Pomysl tylko na ktorym oddziale bys chciala rodzic. Odzial A - tam nie maja epiduralu, jest on tylko na odziale B. I w ogole wyglada on dla mnie troche jak pokoj w hotelu Oddzial B zas wyglada jak normalna porodowka i tam trafiaja kobiety, ktore chca epidural lub jak moga byc jakies komplikacje przy porodzie.
Do szpitala zabralam chyba totalnie wszystko ale sporo rzeczy okazalo sie nie potrzebne. Dla maluszka sa ubranka, pieluszki, kolderka, kocyk. Dla mamy pizama, podpaski. Jednak niektore rzeczy ja wolalam miec swoje. Najwygodniej bylo chodzic po porodzie w dresach, z reszta nie przypominam sobie, aby jakas dziewczyna chodzila w pizamie.

Pozdrowionka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Katarzyna Martynowicz
(KatarzynaMartynowicz)
Wiking
Hej ja tez bede rodzic w Barum ale Ty będziesz pierwsza wiec życzę szybkiego i łatwego porodu pózniej daj znac jak było bo jestem ciekawa jak wyglada tam porod pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
ala rzepka
(alarzepka)
Wiking
Czy jest jakas mama lub przyszla z okolicy Skullerud?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
I M
(Tika85)
Wiking
witam ja tez rodzilam na Lorenskog 2 tyg temu jestem bardzoooo zadowolona i polecam ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Anna Truskawka
(AnnaTruskawka)
Wiking
hejka,

Ja rodzilam 2,5 miesiaca tamu w Rochospitalet i rowniez jestem baaaardzo zadowolona
A to moje pierwsze dziecko

Pozdrawiam Wszystkie Mamusie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Ania K
(nuska1910)
Wiking
Czesc Dziewczyny! My mamy termin dopiero na marzec ale może jest ktoś w podobnym "wieku" ciążowym? Wybraliśmy Bærum sykehus a mieszkamy w okolicach Asker co do położnej to znalazłam polską położną ( polozna.no) póki co czekamy na odpowiedz mailowa powodzenia Dziewczyny i łatwych porodów no i czekam oczywiście na relacje, szczególnie te ze szpitala w Bærum

A świeżo upieczonym Mamusiom serdeczne gratulacje i zdrówka dla Maluchów
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Katarzyna Martynowicz
(KatarzynaMartynowicz)
Wiking
Hej a jak wyglądał porod możecie napisać braliscie jakies znieczulenia opiszcie bo jestem ciekawa pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Ewelina Lozinska
(ewelina80)
Wiking
Hej dziewczyny, ja jestem w 30 tyg. Termin z usg na 07.11, ale w związku z tym ze mam planowana cesarkę to wiemy już ze synuś urodzi sie 30.10. Miejsce mam na Ulleval gdzie już wcześniej tam rodziłam. Mam 4 letnia córkę. Ze szpitala byłam zadowolona. Pierwsza ciąże prowadził mi fastlege, a przy drugiej od początku chodzę to ginekologa. Z ginekologa oczywiście jestem bardziej zadowolona. Za każdy razem mam usg wiec mogę sobie pooglądać dzidzie i jestem spokojniejsza ze wszystko jest w porządku. Mieszkam rownież w Oslo i mam dużo czasu bo jestem na zwolnieniu wiec bardzo chętnie spotkalabym sie na jakaś kawkę lub soczek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Magdalena Fabczak
(fabchee)
Wiking
Hej, tez rodze w Ullevål

Co powiecie na spotkanie w wiekszej grupie?
Moze piatek 5.09, o godzinie 11:00?
Jesli ktos jest chetny, dajcie znac, wtedy ustkalimy miejsce.
Natomiast jesli data, øczy goodzina Wam nie odpowiadaja, proponujcie alternatywne

Pozdrawiam,
Magda.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok