Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
krzysztof mroz Maestro X Paulina F Sylwia Kvernes Piotr Fidelus marcinho19878 (2536 niezalogowanych)
11 Postów
Wiking
Pewnie,ze tak fabche
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Anna Chalecka
(aniapocho)
Wiking
Ja ciążę przechodziłam naprawdę bardzo dobrze w porównaniu co do moich niektórych znajomych. Mdłości też były -ogromna zgaga no i czasami bóle migrenowe głowy - na zgagę pomagał mi Gavison zakupiony w pl. ale tutaj też są te same tabletki które nazywają się GALIEVE -ja je ssałam i mi przechodziła szybko zgaga, choć są to tabletki do rozgryzienia. Zdarzyło mi się też wziąć dwa razy po pół tabletki paracetamolu na ból głowy. No i przeszłam też straszny kaszel który powodował wymioty wtedy to już tylko naturalne metody ciepłe mleko i czosnek - trwał on dość długo ale podziałało. A po za tym naprawdę dobrze się czułam. Teraz trochę mi już ciężko bo to już 39tydzień -ale też nie ma tragedii Może dlatego też że nie mam stresów w życiu, mój pan jest bardzo tolerancyjny, bardzo o mnie dba To też ma duży wpływ na przebieg ciąży. A najważniejsze to mieć przekonanie że będzie wszystko dobrze nie zadręczać się głupotami tylko się cieszyć
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
:) ;)
(inna07)
Wiking
hej
ja tez jestem z okolic jessheim

aniapocho a nasze dzieciaczki beda w podobnym wieku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Wiking
To Macie szczescie dziewczyny bo ja tu w nadzieji do 3 miesiaca czekam az bole i mdlosci przejda
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Beata B.
(BettiB84)
Wiking
Witam i z przyjemnoscia dolaczam sie do grona rodzicielek

U mnie juz po mdlosciach, termin na poczatku listopada, wiec jeszcze daleka droga Chetnie sie przylacze do pogaduch, choc jak na razie ciagle pracuje, wiec czas mam ograniczony, ale zrobie co w mych mocach

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok