Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Mamy w Trdheim :) - Norwegia

Czytali temat:
Tomasz R robert nowak Mariusz Ciupa Bajkowyskrzat Justyna Kaha Dominik Przyborowski Lukasz2023 Łukasz (1940 niezalogowanych)
6 Postów
czarna owca
(czarnaowca)
Wiking
sa jakies mlode mamy w Trdheim ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
510 Postów
Iska |
(iglaczek)
Wyjadacz
Sa z jakiej dzielnicy jesteś?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
472 Posty
lu j
(luj)
Wyjadacz
Co macie w Trdheim?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
510 Postów
Iska |
(iglaczek)
Wyjadacz
Dobrą pogodę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(MonikaAE)
Wiking
Niewiem czy jestem mloda ale szukam znajomych w Trondheim. Mam syna ktory ma 2 latka. Mieszkam w okolicy Nardo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
73 Posty
Aneta Kubacka
(anetak24)
Początkujący
witam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Ewelina L
(ewelina2203)
Wiking
hej, ja jestem w ciazy w 7 miesiacu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Joanna Jerzak
(JoannaJerzak)
Wiking
Witam dziewczyny, właśnie miałam pisać jakoś na forum, żeby poszukać sobie koleżanek dla siebie i dla córeczki hehehe wiem jak to brzmi.. Jestem młodą mamą z Trondheim, mam 1.5 roczną córeczkę, chętnie bym poznała mamy z brzdącami. Mogłybyśmy umawiać się na spacery, na zabawy z dziećmi, bardzo nam tego brakuje. Dajcie znać jeśli któraś jest chętna Na początek możemy sobie popisać, trochę lepiej się poznać, nie musimy od razu na kawkę lecieć, bez nacisku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Monika Gjøra
(Meyren)
Wiking
Czesc Dziewczyny, nazywam sie Monika i od grudnia br bede mieszkac z mezem i coreczka, ktora w lutym skonczy 2 latka, w Flatåsen. Baaardzo chetnie spotkam sie z innymi mamami Wlasnie jestesmy w trakcie szukania przedszkola..
Pozdrawiam serdecznie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Aneta Boruta
(Aneta78)
Wiking
cześć Mam na imię Aneta Prawie od miesiąca mieszkam w Norwegii. Jestem tu z dwójką małych dzieci. Córeczka ma 3 latka, a synek 1 rok. Również chętnie dołączę do Waszego grona z moimi dziećmi spragnionymi dzieci, które je zrozumieją
Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok