Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Maria W Sylwia Zadara Matt93 kamillllll (10513 niezalogowanych)
4 Posty
Rafal Racko
(rackorafal)
Wiking
Witam, jako ze zona moja z dzieckiem nudzi sie w domu (Grunerløkka - w Oslo od niedawna) to chetnie spotka sie z obecna czy przyszla mama na kawe/pogaduchy czy tam co. Matka 2 dzieci z czego najmlodsze 16 miesiecy. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty
Nowicjusz
hej dziewczyny!! Ja mam w domku 5 tygodniowego szkrabka i bardzo chetnie wyjdziemy na herbatke
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Jula Bo
(Jula_85)
Wiking
hei dziewczyny,

ja jestem szczęśliwą mamą 7- tygodniowej córeczki Amber. Mieszkam w Oslo i również chętnie spotkam się na kawkę i ploteczki ))
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(ula28)
Wiking
Witam , jestem mama 2 tygodniowej Ameli i z mial checia poznam inne mamy z ktorymi moznaby pogawedzic. Pozdrawiam Ula
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Wiking
Witam was kobitki serdecznie )
Ja jestem w 37 tygodniu drugiej ciazy zamierzam rodzic w rikshospitalet.Troszke jestem poddenerwowana bo to jednak emocje przy porodzie,bol i oczywiscie inny kraj.Ale jestem dobrej mysli juz mam wszystko przygotowane i w raz z synkiem i mezem czekamy na szczesliwe rozwiazanie.Po porodzie mam zamiar korzystac z kazdej wolnej chwili na spacerek korzystac z pogody wiec jesli ktoras z mam bedzie chetna na spotkanie piszcie pozdraawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
60 Postów
Joanna Jędras
(kropkastopka)
Początkujący
ja tez rodziłam w tym szpitalu ) warunki swietne, położne wesołe pozytywne komunikatywne delikatne uprzejme pomocne .....
polecam akupunkture....szybciej sie dzieje...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Wiking
Ja jestem z okolice Jessheim .6 tydzien ciazy ,mam lekarzy w Oslo z checia sie spotkam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
malgorzata mucha
(malgosia5)
Wiking
Agnieszka27 napisał:
Ja jestem z okolice Jessheim .6 tydzien ciazy ,mam lekarzy w Oslo z checia sie spotkam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
malgorzata mucha
(malgosia5)
Wiking
Hej!Ja mieszkam w dzielnicy Ulsrud czy sa w poblizu jakies mamy z ktorymi mozna wyjsc na spacer lub wypuc wspulnie kawe?Mam 17 miesieczna coreczke
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Joanna Jamczuk
(JoannaJamczuk)
Wiking
Hej dziewczyny Jestem w 22 tygodniu ciazy i chetnie sie spotkam na ploteczki jezeli ktoras chetna pisac na prywatnych wiadomosciach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok