Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

przedszkole - Norwegia

Czytali temat:
(623 niezalogowanych)
4 Posty
malgorzata mucha
(malgosia5)
Wiking
Hej!Mam pytanie czy ktos moze wie cos na temat tego ile maksymalnie czeka sie na miejsce w przedszkolu?Mieszkam w OSLO formularz o przedszkole wyslalam w styczniu tamtego roku bo uprzedzano mnie ze trzeba 6 miesiecy temu przedszkole chcialam od pazdziernika bo wtedy mala skonczyla rok i do dzisiaj nadal niemamy miejsca ,a jak ide do komuny pytac to niemile panie mowia mi od kilku miesiecy ze trebs czekac czy ktos mi pomoze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
472 Posty
lu j
(luj)
Wyjadacz
Sprzedaj dziecko B.V.
Nie bedziesz musiala sie martwic miejscem w przedszkolu,a dodatkowo bedziesz miala przyplyw gotowki!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów
Lucjan Lucjan
(trader47)
Nowicjusz
Na ogol nie reaguje na takie wpisy.
Czy takim debilom ktos placi za wpisy na MN? Bo bezinteresownie to najgorszemu chamowi znudziłoby się 24 godziny na dobe tu dyzurowac.
Czy włascicielowi MN zalezy na takim rynsztokowym wizerunku tego portalu?
Przepraszam inicjatorke tego wontku za moj wpis nie na temat.
Mam nadzieje ze zaraz ktos Pani odpowie merytorycznie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Forum MN ma tylko przynosic zyski, im wiecej wejsc, tym wiecej zyskow. Na niczym innym im nie zalezy i to doskonale widac
Co do do uzytkownika, ktorego wpis Ci zbulwersowal, to coz poradzic, sam napisal, ze polskie scierwo musi sobie pouzywac, wiec dokladnie to zrobil

@malgosia5 - napisz pismo do komuny i troche im pojedz, ze dziecko sie nie integruje w srodowisku norweskim, ze jest to ze szkoda dla niego i dla Was i takie tam podobne Zadziala
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
472 Posty
lu j
(luj)
Wyjadacz
trader47 napisał:
Na ogol nie reaguje na takie wpisy.
Czy takim debilom ktos placi za wpisy na MN? Bo bezinteresownie to najgorszemu chamowi znudziłoby się 24 godziny na dobe tu dyzurowac.
Czy włascicielowi MN zalezy na takim rynsztokowym wizerunku tego portalu?
Przepraszam inicjatorke tego wontku za moj wpis nie na temat.
Mam nadzieje ze zaraz ktos Pani odpowie merytorycznie.


Nie masz nic do pwiedzenia w temacie,to sie nie udzielaj!
Zadala dziewczyna pytanie,a ty z morda i wyzwiskami!
Od razu widac skad pochodzisz - z rynsztoka!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok