Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Poznam mamy z okolicy Myrvoll ,Oppegård, Kolbotn - Norwegia

Czytali temat:
Karol S Mateusz Guzol Robert Gąszcz Justyna p Dariusz Żukowski K F dzin dzin przemo d slovian slovian Tomasz Nowak Gorguts ... Dariusz Koz Krzysztof Piwinski (2280 niezalogowanych)
6 Postów
Patrycja Oliwa
(oliwkajg85)
Wiking
Witam

Jestem od niedawna w Norwegii a od 1 lutego będę mieszkać w Myrvoll. Chętnie poznam mamy z tych okolic a mój syn (obecnie 22 miesięczny) pozna nowych kolegów i koleżanki
Pozdrawiam serdecznie
Patrycja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
anna hamiga
(annahamiga)
Wiking
cześć ja mieszkam w greverud i z miłą chęcią spotkam się na kawkę!!napisałam ci na priva!!pozdrawiam!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Patrycja Oliwa
(oliwkajg85)
Wiking
juz odpisałam
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
M R
(Mirka36)
Wiking
Czesc

A z Vevelstad moze tez ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Patrycja Oliwa
(oliwkajg85)
Wiking
Czy to okolice Ski ? Nie wiem czy dobrze znalazłam na mapie ?
Jasne,że też ... ja nie jestem co prawda zmotoryzowana ale zawsze coś można wymyślić
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
M R
(Mirka36)
Wiking
Vevelstad to fajne miejsce pomiedzy Ski a Myrvoll )) Dojechac moge bez problemu . Fajnie bedzie poznac sympatyczne kolezanki . Zmowimy sie na babskie plotki .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
Wiking
Nie jestem Mama ale mieszkam w Oppegård. i uwielbiam dzieci
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Ines Fernholc
(Tuptusiowata)
Wyjadacz
Zainspirowana zostałam do założenia nowej grupy na facebooku dla Polskich Mam w całej Norwegii przez założenie ponad rok temu grupy dla Polskich Mam w Bergen (289 członków), która dość dobrze funkcjonuje, codziennie dołączają do Nas nowe Mamy. Pomagamy sobie wzajemnie jak tylko możemy, zawieramy nowe znajomości, informujemy się o wszystkim co się dzieje, dzielimy przepisami i doświadczeniem na temat dzieci w każdym wieku. I chciałabym aby można było sobie pomóc nie tylko na terenie Hordaland ale na każdym innym terenie w całej Norwegii!


www.facebook.com/groups/1394340810815333/

Zapraszam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Patrycja Oliwa
(oliwkajg85)
Wiking
Dzięki za informacje właśnie wysłałam prośbę o dołączenie do grupy Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Patrycja Oliwa
(oliwkajg85)
Wiking
Karolino oczywiście możemy się poznać tylko aktualnie już pracuję więc będzie trudniej w razie czego odezwij się Pozdrowienia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok