Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Przyszłe Mamy Drammen 2014:) - Norwegia

Czytali temat:
Andrzejv (1267 niezalogowanych)
7 Postów
Joanna Katarzyna
(anastazi)
Wiking
Hej szukam wszystkich przyszłych Mam 2014 z Drammen lub okolic moj termin jest na Czerwiec chętnie poznam kolejne przyszłe mamusie które tak jak ja przeprawiają się przez ciąże i jej uroki może jakaś kawka lub herbatka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
natalia moltkau
(nejti)
Wiking
Hej, ja termin mam na maj, chetnie spotkam sie na herbatke
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Caffe Latte
(Caffelatte)
Wiking
Hejka , ja mam termin na styczeń , i również chętnie spotkam się na pogaduchy przy herbatce ... i wymienie doświadczeniami . Pozdarwiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Ines Fernholc
(Tuptusiowata)
Wyjadacz
Zainspirowana zostałam do założenia nowej grupy na facebooku dla Polskich Mam w całej Norwegii przez założenie ponad rok temu grupy dla Polskich Mam w Bergen (289 członków), która dość dobrze funkcjonuje, codziennie dołączają do Nas nowe Mamy. Pomagamy sobie wzajemnie jak tylko możemy, zawieramy nowe znajomości, informujemy się o wszystkim co się dzieje, dzielimy przepisami i doświadczeniem na temat dzieci w każdym wieku. I chciałabym aby można było sobie pomóc nie tylko na terenie Hordaland ale na każdym innym terenie w całej Norwegii!


www.facebook.com/groups/1394340810815333/

Zapraszam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Agnieszka Michalska-Panek
(michalina750)
Wiking
dziewczyny z Drammen napiszcie jak wygląda sytuacja z lekarzem ginekologiem, jak tu się to praktykuje u kobiet w ciąży pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Joanna Katarzyna
(anastazi)
Wiking
hej...przepraszam ze nie odpisywałam ale bylam w Polsce i tak jakos nie było czasu...każdej z was starałam się odpisac na priv

pozatym zapraszam kolejne przyszle mamy do watkujak się czujecie???jak wizyty????? zapraszam!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Maciej xxx
(Maciek02)
Wiking
Witam. Mam na imię Maciej i chyba nie będę mama Ale tak na poważnie pracuje w No do 2010 roku z tymże poprzednie lata pracowałem sezonowo średnio cztery miesiące w roku legalnie.Od 20 stycznia zacząłem prace w innym miejscu i jest szansa ze prace będę miał przez calu rok. Chce aby przyjechała tu moja narzeczona bo życie osobno jest ponurą perspektywa. Planujemy się pobrać za kilka miesięcy również planujemy zmajstrować potomka hehe bo ja mam 31lat i chyba już czas najwyższy się brać za robotę w związku z tym mam pytanie mianowicie co musimy zrobić jakie dokumenty złożyć i jaka powinna być kolejność załatwiania spraw zęby nasze dziecko urodziło się w Norwegii? Proszę o pomoc i z góry dziękuje osobą które poświecą mi trochę swojego czasu. Pozdrawiam
Ps proszę pisać na mój prywatny e-mail maciej-fl.82@wp.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok