Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Wiek przedszkolny - Norwegia

Czytali temat:
Arek Garbacz Wladek69 (1078 niezalogowanych)
1 Post
Daria Staniszewska
(Teklina)
Wiking
Witam

Od jakiego wieku mogę zapisać dziecko do przedszkola w Nor?

Z góry dziekuje za odp.

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Teklina napisał:Witam Od jakiego wieku mogę zapisać dziecko do przedszkola w Nor?
Z góry dziekuje za odp.
Pozdrawiam

Od momentu gdy odstawisz Go od cyca i zacznie samodzielnie pić z Butelki .
Niemniej minimum to PÓŁ ROKU ... .
---
Tu co prawda nie ma Instytucji żłobka , niemniej w przedszkolach jest też miejsce dla dzieci w wózkach .
---
Jednak o takie informacje , musisz się starać bezwzględnie w swojej Komunie ! .
---
Każda placówka , ma różnorodny układ w tym systemie i niema Tu żadnych "szablonów" .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Iza Lis
(IzkaL)
Wiking
gdzie trzeba isc zeby zapisac dziecko do przedszkola i czy trzeba miec prace? przebywam obecnie kilka dni w oslo,narazie bede szukac pracy. mysle tez o jakims przedszkolu dla dziecka. Jak ktos cos wie na ten temat, co i jak to czekam na info.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
IzkaL napisał:
gdzie trzeba isc zeby zapisac dziecko do przedszkola i czy trzeba miec prace? przebywam obecnie kilka dni w oslo,narazie bede szukac pracy. mysle tez o jakims przedszkolu dla dziecka. Jak ktos cos wie na ten temat, co i jak to czekam na info.
Podanie o przedzkole sklada sie w kommunie.
Podejrzewam, ze musisz miec personnummer, zeby cokowiek zalatwic w tej sprawie.
Pracy miec nie musisz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
marcelina fabusiowa
(mrozkowa135)
Wiking
z tego co wiem z własnego doświadczenie wchodziliśmy na strone komuny wybieraliśmy zakładke przedszkola i wybieraliśmy do którego chcemy aby nasze dziecko chodziło. wypełniliśmy formularz wysłaliśmy do komuny i plus do tego wydrukowaliśmy i zanieśliśmy do przedszkola w celu uzyskania informacji czy jest w ogole jakaś szansa aby nasz synek sie dostał bo to różnie z tymi miejscami wolnymi jest.( odpowiedz w przedszkolu dostaliśmy od reki i synek dostał sie po 2dniach) co do numerów personalnych mój mąż miał tylko tymczasowy a ja z dzieckiem nie mieliśmy wcale (byliśmy w trakcie załatwiania) dziecko "tymczasowo" zapisaliśmy na numer męża bez żadnego problemu, po miesiącu dostarczyliśmy numery stałe.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok