Do oddania mam 4 pudelka herbatki na laktacje 'bocianek', podklady poporodowe Bella, 3 butelki AVENT (2 duze + 1 mala), pampersy new born 1. Oddaje bo zalega mi w szafie.
12 Lat, 7 Miesięcy temu
1 NOK
Posiadasz firmę w Norwegii? Chciałbyś rozpromować swoje usługi/ produkty wśród Polonii? Dopiero wystartowałeś i masz ograniczone środki na reklamę? Odezwij się do nas i daj się zauważyć! MojaNorwegia.pl to największy portal dla Polaków w Norwegii. Docieramy do ponad 90% Polaków zamieszkujących ten kraj. Miesięcznie portal odwiedza ponad 300 000 unikalnych użytkowników Pokaż swoją firmę i oferowane produkty! Przedstaw swoje usługi w największej bazie ogłoszeń dla Polaków w ...