Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Przyszle mamy w Askim:) - Norwegia

Czytali temat:
krzysztof ignaszak (473 niezalogowanych)
22 Posty
Mycha Mycha
(Myszka341)
Wiking
Juz niedlugo poczuje magicne uczucie jak to byc mama Czy jest moze jeszcze jakas dziewczyna ktora jest w podobnej sytuacji?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Nataly Z
(czarnulka)
Wiking
Hej ja wlasnie w sobote zostalam oficjalnie MAMA
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(jmjmjm)
Wiking
czesc jestem w 6 miesiacu wlasnie sie przeprowadzilismy tutaj. chetnie poznam przyszle mamy pisz na priv
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Ines Fernholc
(Tuptusiowata)
Wyjadacz
Zainspirowana zostałam do założenia nowej grupy na facebooku dla Polskich Mam w całej Norwegii przez założenie ponad rok temu grupy dla Polskich Mam w Bergen (289 członków), która dość dobrze funkcjonuje, codziennie dołączają do Nas nowe Mamy. Pomagamy sobie wzajemnie jak tylko możemy, zawieramy nowe znajomości, informujemy się o wszystkim co się dzieje, dzielimy przepisami i doświadczeniem na temat dzieci w każdym wieku. I chciałabym aby można było sobie pomóc nie tylko na terenie Hordaland ale na każdym innym terenie w całej Norwegii!


www.facebook.com/groups/1394340810815333/

Zapraszam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Mycha Mycha
(Myszka341)
Wiking
hei sory ze dopiero sie odzywam ale troszke chorowalam -juz jest dobrze Gdzie w askim mieszkasz? Moze jakas mala kawka zapoznawcza ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok