Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

chetni na plotki:) - Norwegia

Czytali temat:
Krzysztof Nowak Krystian Kit Tomasz Szymanski Jerry jaro Robert GG Romuald Iwanow Mateusz Seredyński GregIX (737 niezalogowanych)
14 Posty

(kaska22)
Wiking
Hej znajde kolezanki w okolicach Jaru?? moze sa tu mlode mamy?? przeprowadzilam sie do meza i nie mam z kim pogadac nawet...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
kaska22 napisał:
Hej znajde kolezanki w okolicach Jaru?? moze sa tu mlode mamy?? przeprowadzilam sie do meza i nie mam z kim pogadac nawet...
tylko kolezanki??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty

(kaska22)
Wiking
no nie w sumie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Paulina Łęczycka
(Paulina223)
Wiking
Hejka. Nie pomogę, ale zadam pytania Jak Ci się podoba w Norwegii? Pierwsze odczucia, wrażenia? Pytam, ponieważ sama jestem w podobnej sytuacji. Mąż ma zamiar mnie ściągnąć, a ja ciągle mam obawy.
Jak z językiem, czy z angielskim da się przetrwać? Czy wymagają Norweskiego? Macie tam może jakieś polskie przedszkola?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Magdalena Zborowska
(mazborow)
Wiking
Witam. mieszkam na bekkestua. Chętnie się spotkam na pogaduszki i na kawe.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
K N
(arkass)
Wiking
Hejka, jestem swieżo upieczoną mamą z Nesbru, synek ma az siedem tygodni ale obiecał mi dac się czasem wyrwac z domu, kawa i plotki- jestem jak najbardziej za!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty
Elwira Musiał
(Elvie)
Nowicjusz
Witam, od niedawna mieszkam w Våge, tj. jakies 50 km od Bergen, jest moze ktoras z Was z tych okolic? Przyjechalam do narzeczonego, ktory tu pracuje, wiec fajnie byloby od czasu do czasu spotkac sie z jakas dziewczyna
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok