Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

POMOC z FORELDREPENGER - Norwegia

Czytali temat:
Łukasz Kozioł tomasz ciszewski Dorota :) Piotrek :) Danuta E Mateusz Jerzak agnieszka marczewska Agnieszka Głogowska Michał Michał Jacek Sylka (4261 niezalogowanych)
17 Postów
Joanna ))))
(Jo29)
Wiking
HEJ dziewczyny prosze pomozcie mi wypełnic wniosek, sprawa ma sie tak: złożyłam wniosek do nav-u, ale nie wiedziałam co wypisac w punktach 5.2 mødrekvote, i punkt 5.3 mor skal ha foreldrepenger som ikke er mødrekvote (fellesperioden), wiec pytam tam babki wszystko wypelnilam co trzeba(bo tam jest we wniosku kilka stron) a ona ze tak spoko i ze jak sie cos nie bedzie zgadzac to odesla i odeslali z pismem prosze dopelnic i odeslac do nav tyle ze ja nie wiem co tam napisac pytalam kolezanek ale one mowia ze te 5.2 i 5.3 sa nowym zalacznikiem i ze tego nie miały moze któras z was składała ostatnio wniosek i wie co i jak z góry dzieki za pomoc pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Joanna ))))
(Jo29)
Wiking
serio nikt nic nie wie????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
ja sie staralam o wyplacenie becikowego jednorazowego....macierzynskiego nie mialam wypracowanego... zerknij w link ktory podsylam nizej, jest tam krok po kroku wyjasnione co i jak

forumnorwegia.net/viewtopic.php?p=350536#350536
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Joanna ))))
(Jo29)
Wiking
dzieki bardzo ale te zalaczniki mam wypelnione a ten ktory mnie interesuje jest nowy ponoc od tego lipca obowiazuje ;/ no nic jakos sobie poradze pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok