Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Zaopiekuję się dzieckiem, Oslo i okolice - Norwegia

Czytali temat:
(664 niezalogowanych)
3 Posty
Adrianna Z
(waterdrop)
Wiking
Witam, chętnie podejmę się opieki nad dzieckiem zarówno w pełnym jak i niepełnym wymiarze godzin. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi, gdyż mam bardzo liczną rodzinę. Nigdy nie robiłam tego w celach zarobkowych. Okazuję dzieciom dużo serca i wiem jak postępować w przypadkach zakrztuszenia itp. Do poniedziałku jestem w Norwegii natomiast wracam tu najprawdopodobniej na stałe od początku września.

Jeśli któraś z mam z Oslo lub okolic byłaby zainteresowana moim ogłoszeniem, to proszę o kontakt wiadomością Priv

Pozdrawiam wszystkie mamy !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Maciej M
(MMtransport)
Wiking
Hei
Mieszkam na stale w Jessheim w okolicach Gardermoen. Jestem w separacji a wlasciwie po rozstaniu z moja byla sambo - matka moich dzieci Kasia 10l i Emi 4l. Kasia mieszka ze mna na stale, a Emil odwiedza nas 1-2 razy w tygodniu.
Poniewaz jestem w trakcie realizacji projektu dla branzy logistycznej i wiekszosc czasu tj ok 14 godz na dobe spedzam w Oslo, pilnie szukam opiekunki, pomocy dla Kasi w godz popolud po szkole i porannych - wyprawienie do szkoly, przyg sniadania itd. Chodzi rowniez o utrzymanie porzadku w mieszkaniu (3 pok w domu jednorodz), pomoc w zakupach itd. od pon-piat.
Do dyspozycji oferuje 1 pokoj w mieszkaniu, w zaleznosci od sytuacji i Pani miejsca zamieszkania - oszczednosc czasu zwiaz z przejazdami.
Poniewaz zaczynam dzien ok 04.30 i koncze ca 19.00, mozna uznac ze mieszkanie w tych godz jest w pelni w dysp opiekunki.
Oczywiscie zapewniam dostep do tv sat norw i pol oraz internet wifi 24 h a po uzg samochod osob, pomoc w nauce jezyka norw itd
Szukam osoby powaznej i odpowiedzialnej w zwiazku z duzym zakresem swobody dysponowania moimi dobrami...
Prosze o kontakt jezeli jest Pani powaznie zainteresowana praca. Warunki finans do uzgodnienia.
Oferta wazna od zaraz poniewaz obecnie korzystam z doraznej i limitowanej czasem
pomocy moich zaawansowanych wiekowo rodzicow bedacych pod stala opieka
lekarzy w Polsce. Prosze o kontakt tel +47 94188408 - MM transport - Maciej
Lub mail forsttilmolla@gmail.com
Pozdrawiam i prosze o szybka mozliwie odpowiedz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Adrianna Z
(waterdrop)
Wiking
Przesłałam Panu mail, proszę sprawdzić pocztę
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok