Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
Łukasz xxxxxxxx Patrycja D Davephl Saint Robert Abraham Oliwia Maćkowiak Charlie B MonikaM2 LukaszC Ce Misiek Miskowski IzaW Marcin Świerczyński (2633 niezalogowanych)
2 Posty
Kaarola Palicka
(kaarola)
Wiking
Nie ma zadnego problemu z porozumiewaniem sie , jeżeli poród odbywa sie bez problemu to ze tak powiem wszystko idzie gładko, ja sadze ze tam jest najlepsza opieka...ale jak to mówia jest poród i poród jedne kobiety rodzą i miło wspominają inne maja dramat , ja wspominam jako najpiękniejszy dzień a siostry fantastyczne po za tym możliwość pobytu w hotelu i poczucie bezpieczeństwa ze jak czegoś ńie potrafię to moge sie zapytać sióstr dyzujacych jes naprawdę super
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Kaarola Palicka
(kaarola)
Wiking
Z tym dzwonieniem to jest tak ze..gdy poczujesz ze to juz ten moment to one oczywiście każą sie nie stresowac i poczekać ....ja tak miałam , zostawili mńie dopiero jak powiedziałam ze sie nigdzie z tad nie ruszam bo mam juz ponad 18h skurcze.:/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok