witam czy któraś z Was rodziła na Ulleval? mam pytanie jak wygląda tam poród nie znam za bardzo języka, jak wygląda sprawa z tłumaczem? czy trzeba coś zgłaszać przed porodem do szpitala? z góry dziękuje za pomoc
13 Lat temu
1 NOK
Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego w Svelvik. W gabinecie możliwa jest komunikacja w języku polskim. Zespół jest międzynarodowy – większość pracowników mówi po polsku :) Oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych tj.: - leczenie zachowawcze (tj wypełnienia,czyszczenie itp) - leczenie kanałowe - chirurgia - odbudowa protetyczna zniszczonych oraz brakujących zębów - ...