Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

logowanie na stronie nav - Norwegia

15 Postów
NATALIA Mr
(emma098)
Wiking
Witam,
czy jest mozliwe logowanie sie na stronie nav osob, ktore nie poszukuja pracy...
Chodzi mi o to, ze chcialabym sprawdzic jak toczy sie moja sprawa o becikowe. 3 tygodnie temu wyslalam papiery i nie dostalam zadnej odpowiedzi.
Nie wiem czy moze cos im brakuje czy o co chodzi.
Logowal sie ktos kiedys na stronie nav? Co mozna tam sprawdzic po zalogowaniu jak toczy sie sprawa?
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
emma098 napisał:

Nie wiem czy moze cos im brakuje czy o co chodzi.
chodzi o to emmo że im coś brakuje i to nie może lecz na pewno
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
NATALIA Mr
(emma098)
Wiking
W takim razie dlaczego nie dostalam zadnej informacji od nich. Dziwne to jakies.
A co z tym logowanie do nav?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1444 Posty

(Anna82)
Maniak
Najlepiej do nich zadzwonić.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
311 Postów
pie knis
(pieknis)
Stały Bywalec
Emmo jedyna osoba,ktorej 'cos' brakuje,jestes ty - 5tej klepki !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
29 Postów
Wiola M
(MyWayOfNorway)
Wiking
emma098 napisał:
Witam,
czy jest mozliwe logowanie sie na stronie nav osob, ktore nie poszukuja pracy...
Chodzi mi o to, ze chcialabym sprawdzic jak toczy sie moja sprawa o becikowe. 3 tygodnie temu wyslalam papiery i nie dostalam zadnej odpowiedzi.
Nie wiem czy moze cos im brakuje czy o co chodzi.
Logowal sie ktos kiedys na stronie nav? Co mozna tam sprawdzic po zalogowaniu jak toczy sie sprawa?
pozdrawiam


Witaj,
rzeczywiście w takiej sytuacji najlepiej tam zadzwonić: 5555 3333. Po podaniu numeru personalnego konsultant będzie w stanie sprawdzić jaki jest status Twoje sprawy i czy wszystkie wymagane dokumenty zostały dostarczone.
Odnośnie logowania na stronie NAV znajdziesz instrukcje tutaj: mywayofnorway.blogspot.no/2013/04/rejest...stration-in-nav.html

Pozdrawiam,!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok