Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Praca - Norwegia

Czytali temat:
Arturro nieznane:) Emilia Zzzz ciekan1 Ciekański Mika Ren (2123 niezalogowanych)
15 Postów

(LucynaBogdanska)
Wiking
Witam.Mam skonczone 18 lat plus dosc duzy wat!!! Mieszkam w Oslo.Przyjechalam tu bo mialam obiecana prace.Niestety na dzien dzisiejszy dosc marnie to wyglada!!Wiec jezeli ktokolwiek wie cos o pracy to prosze o namiary. Ostatnie 14 lat pracowalam w pizzeri. Podejme sie kazdej pracy a ze wzgledu na marny jezyk norweski moge sprzatac prasowac myc okna itp itd. Dziekuje za pomoc!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Katarzyna Kotuła
(Katarzynka1)
Wiking
Witam.Ja podpisze sie pod tym postem z ta sama prosba.Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Katarzyna Kotuła
(Katarzynka1)
Wiking
Ale nie traćmy nadziei Polak Polakowi bratem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów

(mamuska18)
Wiking
Cos mi sie wydaje ze tak nie do konca!!!Owszem juz dosc duzo odslon,ale to tylko za wzgledu na tytul postu!!! Bedzie ciezko o pomoc!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Katarzyna Kotuła
(Katarzynka1)
Wiking
Trochę więcej wiary.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
217 Postów
El Mundo
(Matiboy)
Stały Bywalec
Szukajcie a znajdziecie

1. Wszystkie agencje sprzątające !!!

2. Wycieczka do Navu i drukowanie ogłoszeń dotyczących sprzątania itp , następnie rozwiesić w marketach, zazwyczaj w większości jest tablica na ogłoszenia , ewentualnie powrzucać do szkrzynek

Powodzenia Dziewczyny

A takie hasła typu "Polak Polakowi bratem " to na tym forum nie działają takich dziewczyn jak wy jest tu setki, nie mogą wam pomóc wasi znajomi a wymagacie tego od obcych osób , coś tu jest nie tak albo z wami, albo z waszymi znajomymi

PS: Chyba , że jesteście tu same jak palec, to wybaczam

A tak idzie wiosna, ładna pogoda , Norwegia się budzi z zimowego snu ,najlepszy czas na szukanie pracy powodzenia !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
217 Postów
El Mundo
(Matiboy)
Stały Bywalec
Szukajcie a znajdziecie

1. Wszystkie agencje sprzątające !!!

2. Wycieczka do Navu i drukowanie ogłoszeń dotyczących sprzątania itp , następnie rozwiesić w marketach, zazwyczaj w większości jest tablica na ogłoszenia , ewentualnie powrzucać do szkrzynek

Powodzenia Dziewczyny

A takie hasła typu "Polak Polakowi bratem " to na tym forum nie działają takich dziewczyn jak wy jest tu setki, nie mogą wam pomóc wasi znajomi a wymagacie tego od obcych osób , coś tu jest nie tak albo z wami, albo z waszymi znajomymi

PS: Chyba , że jesteście tu same jak palec, to wybaczam

A tak idzie wiosna, ładna pogoda , Norwegia się budzi z zimowego snu ,najlepszy czas na szukanie pracy powodzenia !!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
217 Postów
El Mundo
(Matiboy)
Stały Bywalec
Szukajcie a znajdziecie

1. Wszystkie agencje sprzątające !!!

2. Wycieczka do Navu i drukowanie ogłoszeń dotyczących sprzątania itp , następnie rozwiesić w marketach, zazwyczaj w większości jest tablica na ogłoszenia , ewentualnie powrzucać do szkrzynek

Powodzenia Dziewczyny

A takie hasła typu "Polak Polakowi bratem " to na tym forum nie działają takich dziewczyn jak wy jest tu setki, nie mogą wam pomóc wasi znajomi a wymagacie tego od obcych osób , coś tu jest nie tak albo z wami, albo z waszymi znajomymi

PS: Chyba , że jesteście tu same jak palec, to wybaczam

A tak idzie wiosna, ładna pogoda , Norwegia się budzi z zimowego snu ,najlepszy czas na szukanie pracy powodzenia !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
RENATA KUTA
(OTOLA1920)
Wiking
Czytam te posty i poznaję rodaków tu w Norwegii...jestem przerażona zachowaniem, zamiast się trzymać razem, pomagać, spotykać to tylko przykrości i opowiadanie jak to miał ciężko i co przeszedł,niech sobie radzi sam, a niech dostanie w d... jak mu się chciało Norwegi itp. Nawet niektórzy znajomi z osiedla z Polski, zapraszam ich na kawę pogadać, od 3 miesięcy mówią , ze nie mają czasu a nie widziałem ich od 15 lat. Szok. Słabe to jest. Nie masz pracy, polacy uciekają od ciebie aby nie mieć kłopotów, masz pracę to się nie odzywają z zawiści bo więcej zarabiasz.Kurdę co jest z nami?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
Lucyna Ty masz 18lat? to ja mam 14
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok