Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Justys84 napisał:
BEPANTHEN kupisz w aptece bez recepty z czego make tez polecam a co do odparzen to nie zawsze swiadcza o zlej higienie malenstwa
tamtej mamusi wszystko się kojarzy z wsadzaniem czegoś w dupę albo odbytnicę
mąka jest najtańsza, najlepsza i najłatwiej dostępna
można ją kupić chociażby w REMA1000
stoi tam gdzieś przy kaszach, mąkach i nazywa się
MAIZENA
a na rysunku ma właśnie tą kolbę
tylko bez odbytnicy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów

(Justys84)
Wiking
tak masz racje ze maka jest dobra tania itd ale jezeli skora jest juz zakazona niestety maka juz nie
pomoze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
679 Postów
EVIL Walander
(EVIL)
Wyjadacz
Justys84 napisał:
tak masz racje ze maka jest dobra tania itd ale jezeli skora jest juz zakazona niestety maka juz nie
pomoze


BEPANTHEN też nie pomoże ,bo ma działanie przeciw zapalne tylko ,można go lub trzeba stosować zapobiegawczo ,tak samo jak inne natłuszczenia izolujące skórę od moczu.

no nie każde odparzenie jest sprawą zaniedbania ,są inne czynniki takie jak alergia plus inne specyfiki ją wywołujące,jednak ja bym została przy zaniedbaniu w 99% .
proponuje Ci używać chusteczek nawilżonych pomoczonych w ciepłej wodzie z delikatnym sprawdzonym mydełkiem szczególnie w czasie połączenia kupy z moczem i dokładnym osuszaniem skóry ,plus natłuszczenie BEPANTHEN jesli nie doszło do zakażenia bakteryjnego to pomoze jesli skóra zakażona zostaje lekarz i nie zwlekaj z wizytą ,bo dziecko bardzo cierpi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
231 Postów

(skafander00)
Stały Bywalec
Tormentiol.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
763 Posty
Joanna C
(giovi2)
Wyjadacz
Polecam zaopatrzyć Ci się w Sudocrem.
Działa cuda. U mnie w domu mówi się na to "cudokrem"
Radzi sobie nie tylko z odparzeniami, ale też pomaga na wykwity skórne spowodowane alergią.
Jest naprawdę bardzo skuteczny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
59 Postów
Nowicjusz
BEPANTHEN już kupiłam wczoraj i się polepszyło
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
Sebastian Cetnarowski
(sebastiancetnarowski)
Wiking
mąką kukurydzianą pomaga bardzo polecam to nie smieszne ale skutecznie pomaga bo moja coreczka tez takie cos miala
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Ines Fernholc
(Tuptusiowata)
Wyjadacz
Ja wczesniej uzywalam sudocrem ale wysuszał skórę. Potem zaczęłam uzywac krem Nivea ze specjalnymi olejkami na odparzenia i przeciwzwedzeniu i to dopiero czyni cuda. Jest super, nie wysusza i pomaga od razu. Stosuje go nawet czasem na buzkę, bo czasami wyskakuja mu krostki na buzi i tez lada chwila i nie ma.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Marzena xxxx
(Marzenaaa)
Wiking
Witam ja bym polecala INOTYOL kupisz to w aptece bez recepty. Mojemu synkowi bardzo pomagla stosowalaqm rozne masci i nie pomagaly a ta masc pomogla juz po 2 posmarowaniu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
670 Postów
Dorota K..
(Jasna)
Wyjadacz
Prawda jest taka, że dla każdego dzieciaka co innego będzie dobre, mojej małej pomaga tylko Sudokrem ( jak dla mnie rewelacja!!), na większosć produktów Johnson & J. jest uczulona, a po Nivea nie widzę żadnej poprawy ( no wyjątek to krem na zimę do buzi - ten jest rewelka)

Powodzenia w szukaniu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok