Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Młode Mamuśki z Lier :) - Norwegia

Czytali temat:
Maniek W Agnieszka K. Marcin Krymer Waldemar Franek p s Krzysztof Erne Kuba p Kinga Grochowska Jakub Nowak (1240 niezalogowanych)
14 Posty
Magda M
(madziorek_1987)
Wiking
Witam Mamuśki
z chęcią poznamy z moja 5miesięczną córą towarzystwo mamy już dość norweskiej samotności
i jesteśmy chętne na spacarek albo na kawkę w Lier Jak co to proszę na priv Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Wiking
Hei Mieszkam w Lier i mam 6tyg synka .Jestem na macierzynskim i siedze w tym "lesie" sama!Jesli jestes nadal zainteresowana pogaduchami to mozemy nawiazac kontakt.pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Agnieszka K.
(agamaga81)
Wiking
Witajcie

Ja w prawdzie mieszkam w Baerum juz ponad rok czasu,jestem mamą 3 miesięcznej córeczki i też dokucza mi samotność na obczyźnie. Teraz jesień za pasem i dłłuuuuugie wieczory,więc w każdej wolnej chwili można wykorzystać czas na nawiązywanie nowych znajomości.
Serdecznie pozdrawiam .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Wiking
Hei Super,ze ktos sie odezwal Zapraszam do mnie albo mozemy spotkac sie gdziekolwiek.Jestem preparat na propozycje!!!Pozdrawiam M
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
186 Postów
Mateusz Okoń
(kuurc)
Stały Bywalec
Chciałbyś nauczyć się jezyka NORWESKIEGO przy minimalnym wysiłku? Nie masz czasu ani pieniędzy na drogie kursy językowe?
Lubisz słuchać czegoś w samochodzie, domu, tramwaju, autobusie?
Przygotowujesz się DO, rozmowy o pracę, egzaminu lub po prostu chcesz się w końcu dogadać z kimś na wakacjach?
allegro.pl/listing/user.php?us_id=16549743
Polecam bo mi NAPRAWDE POMÓGŁ!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Magda M
(madziorek_1987)
Wiking
Hejo Dziewczynki ja też jestem chętna na spotkanko napiszcie mi tylko kiedy i gdzie a ja się wstawie z córcią możemy się umówić albo na jakiś spacerek albo na kawkę, jak wolicie Pozdrawiam Was gorąco
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
66 Postów
Początkujący
Mieszkałem kiedyś w Lier ale nie mam dzieci
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok