Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

Ciaza - Norwegia

Czytali temat:
Bartosz Ciepliński anna.kowalczyk123 (727 niezalogowanych)
3 Posty
Joanna Piotrowska
(Asienka89)
Wiking
Mam pytanko i mam nadzieje,ze ktos mi udzieli zbednych informacj Moj chlopak pracuje w norwegi i chcielibysmy tutaj razem zamieszkac,ale to ze jestem w ciazy w 23 tygodniu to troche nam sprawe utrudnia z tego wzglegu iz nie wiemy jakie nas czekaja formalnosci zwiazane z miom pobytem,dzis bylismy u lekarza,wypisal nam papier,ze mam juz lekarza prowadzacego itp... teraz nie wiemy co dalej mamy robic,powiedzili nam tez ze za opieke medyczna zadnych kosztow nie ponosimy,ja i moj partner nie mamy slubu,czy to nam utrudnia sprawe,czy to nie ma zadnego znaczenia? prosze o podanie jakichkolwiek wskazowek Z gory dziekuje Prosze zadawac pytania,z checia odpisze.) Pozdrawiam:*
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów
Genowefa Pigwa
(GenowefaPi)
Stały Bywalec
Musisz najlepierw dostac pozwolenie na pobyt tu z policji, a nastepnie numer personalny. Nie musicie byc malzenstwem, zebys mogla sie zarejestrowac tu, poniewaz jestes w ciazy
Najlepiej jak by sie wypowiedzial ktos kto ma taka sytuacje, ale raczej nie bedzie zadnych problemow
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(calineczka.ek)
Wiking
Z tego co mi wiadomo to sama ciąża nie uprawnia do zarejestrowania sie tu - chyba, ze sie myle, ale fakt, ze partner tu jest, natomiast zeby Cie obieło jego ubezpieczenie -czyli właśnie opieka darmowa -trzeba być formalnie w związku albo udowodnić konkubinat - z tego co kiedyś czytałam to 2 lata wspólnego mieszkania - ale może sie coś zmieniło ... powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów
Genowefa Pigwa
(GenowefaPi)
Stały Bywalec
Calineczka masz racje, ale ostatnio czytalam i jesli kobieta jest w ciazy, a jej partner tu pracuje to moze ona sie zarejestrowac bez zadnych wiekszych problemow
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Joanna Piotrowska
(Asienka89)
Wiking
Dziekuje Wam dziewczyny
Wczoraj popisalam z kolezanka i napisala mi ta,ze trzeba pierw zaczac od pozwolenia na pobyt,pozniej do Navu po nr personalny,pozniej trzeba znalezc lub oni sami wytyczaja przychodnie zdrowia i podac nr personalny,do lekarza na wizyte i do poloznej.w Navie trzeba wziac dokumenty na becikowe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Joanna Piotrowska
(Asienka89)
Wiking
A i tez mowila,ze kobiety w ciazy maja opieke medyczna darmowa,rowniez po porodzie. a powiedzcie mi czy wy tez wyrabialyscie sobie karte zdrowia europejska? i gdzie sie ja wyrabia? Slyszalam,ze mozna wejsc na strone HELFO.NO i przez internet mozna ja wyrobic.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
510 Postów
Iska |
(iglaczek)
Wyjadacz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok