Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
mariusz jaruszewicz patryk kardynalczyk Katarzyna Dworniczak Monika ;) anna.nowak DorotaJ JasJasnieweski Kowalczyk Mimi5678 ogi308a (3135 niezalogowanych)
2 Posty
katarzyna jj
(katrina1985)
Wiking
czesc ja mieszkam w naerbo ale chetnie bym do was dołaczyła dziewczyny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
61 Postów
Ewelina .........
(Ewelinka)
Początkujący
Witaj
Ja obecnie jestem w Polsce ale wracam 21 Wiec, zapraszam na kawkę Odezwijcie się dziewczyny ))
Pozdrawiam!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
aneta skoczylas
(aneta_marysia)
Wiking
MILEGO WYPOCZYNKU!!!!JA CHETNIE SIE SPOTKAM NA KAWUSIE DLA MNIE NIE MA ROZNICY MOZE BYC U MNIE SERDECZNIE ZAPRASZAM BROTET 23 KLEPP STASJON )) IM WIECEJ TYM WESLEJ
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
aneta skoczylas
(aneta_marysia)
Wiking
MOJ NUMER TEL 47443120 ZDZWONMY SIE W KONCU I UMOWMY ))))))
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
de sa
(desaw)
Wiking
Witam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
emilia w..
(zoneczka)
Wiking
Po długim czasie odzywam sie w końcu przepraszam bardzo za zwłoke.Ja wróciłam do norwegii po dluzszym urlopie w końcu ! ;D ja niestesty sie przeprowadzam pod koniec miesiąca z klepp bardziej w strone Bryne ale moze jakis km od mojego miejsca zamieszkania Ewelinko odezwe sie do ciebie , pisalas do mnie ale ja lecialam zaraz do poslki i nie mialam czasu za bardzo zeby sie spotkac z toba ;/ ale po przeprowadzce obiecuje ze nadrobimy zaleglosci hehehe :* pozdrawiam serdecznie wszytskie mamuski ktore dotarły do naszej sekty hihihi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Mimi5678
(Mimi5678)
Wiking
Witamszukam przychodni w klepp jest cos takiego i czy znacie nuner telefonu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Katarzyna Dworniczak
(KatarzynaDworniczak)
Wiking
W kleppe jest kilka przychodni. Np. kleppekrosen legesenter . wpisz w wyszukiwarkę i nr tel wyskoczy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok