Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
marcin marcinek Tamara Puchała Ola N Kasia K Natalia H Wioleta .... Angelika Janasz xxasienkaxx22 Anka Beng Joanna Pachnik (5786 niezalogowanych)
66 Postów
Darcia K
(Darcia)
Początkujący
gabriel napisał:

PAMIĘTAJ ... każdy zdrowy Człowiek tak na umyśle jak i ciele , chce doznań jakie niesie ze sobą SEKS ... i tego nie zahamuje żadna Polityka , żaden Rząd , ani żadna Wiara .


Wiesz co Gabrys... ja tak sobie mysle, ze jestes starym sflaczalym fjutem, ktory chcialby a juz nie moze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
Polityka farmacutyczna,jak kazda inna polityka,zbic kapital na jeleniach,w tym wypadku czysto finansowy,stworzyc potrzebe i ja zaospokoic zarabiajac na tym. Kazdy lek zawiera ulotke tam jest wszysko opisane,pozatym opinie w necie,troche pogrzebac i napewno sie znajdzie,odzrzucic opinie bezkrytycznie wyck p
yahwalajace,reszte przejrzec,pozatym kazdy jest inny i inaczej reaguje na dany lek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Darcia napisał:...Wiesz co Gabrys... ja tak sobie mysle, ze jestes starym sflaczalym fjutem, ktory chcialby a juz nie moze
ECH ... moher , moher ... widzę iż uderzyłem w czułe miejsce , skoro takie agresywne ataki .
---
... możesz ... nie możesz ... chcesz ... nie chcesz... fiut sflaczały ... dziadek ...
---
Za słaba ta twoja erystyka , taki atak w Moją stronę , to jedynie o kant dupy można trącić .... ponieważ na więcej to szkoda wysiłku .
Ze starości Mojej oczywiście ...
---
ECH... antykoncepcyjny Pech ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
66 Postów
Darcia K
(Darcia)
Początkujący
gabriel napisał:
Darcia napisał:...Wiesz co Gabrys... ja tak sobie mysle, ze jestes starym sflaczalym fjutem, ktory chcialby a juz nie moze
ECH ... moher , moher ... widzę iż uderzyłem w czułe miejsce , skoro takie agresywne ataki .
---
... możesz ... nie możesz ... chcesz ... nie chcesz... fiut sflaczały ... dziadek ...
---
Za słaba ta twoja erystyka , taki atak w Moją stronę , to jedynie o kant dupy można trącić .... ponieważ na więcej to szkoda wysiłku .
Ze starości Mojej oczywiście ...
---
ECH... antykoncepcyjny Pech ...


Oj Gabrys Gabrys, zbyt duzo analizujesz, za bardzo cos ciebie chyba dotknelo, co?
A pecha to mieli twoi starzy bo w dawnych czasach kosciol zabronil im stosowania antykoncepcji Sam przeciez tak napisales
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Darcia napisał:...A pecha to mieli twoi starzy bo w dawnych czasach kosciol zabronil im stosowania antykoncepcji Sam przeciez tak napisales
TO BYŁA ICH SPRAWA ... i Ich Kościoła ...
Mnie nic do tego ...
---
JA , na Ten Świat ... się nie Prosiłem ... !
---
Niemniej jak już się Tutaj Pojawiłem , to też i nigdy nie narzekałem na tenże fakt / a może nie pamiętam ? /
Stary i sflaczały jestem ... to i wszystko możliwe .
ECH ... trza iść piuńkać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Natalia H
(owie3kaa)
Początkujący
alexkawa napisał:
te czyli ktore?P
poza tym co do sceptycyzmu jednej z uytkowniczek: dobra szkola chemii naucza od czasow Paracelsusa, ze nie ma substancji chemicznie obojetnej ;]

Te których nazwa widnieje w temacie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Natalia H
(owie3kaa)
Początkujący
Yatsek napisał:
owie3ka18 napisał:
witam czy ktoras z was bierze te pigulki antykoncepcyjne czy wystepuja jakies skutki uboczne jak sie czujecie przy ich stosowaniu
ulotke informacyjna wcielo z oplakowania???? czytac nie umiemy????
www.anticonceptivas.org/loette-diario?lang=pl

Wyobraź sobie ze jest ulotka i umiem czytac nie prosiłam o podnie skutków ubocznych opisanych w ulotce tylko czy konkretnie przy stosowaniu jakies wystapiły.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Natalia H
(owie3kaa)
Początkujący
powiatowy myśliciel napisał:
chciałbym powiedzieć że pigułki w każdej aptece w Norge są za darmo !!!

wystarczy podejść do kasy i powiedzieć

A to ciekawe bo ja musiałam iść do apteki z recepta i za pigułki zapłacic
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
86 Postów
Natalia H
(owie3kaa)
Początkujący
kryss napisał:
Polityka farmacutyczna,jak kazda inna polityka,zbic kapital na jeleniach,w tym wypadku czysto finansowy,stworzyc potrzebe i ja zaospokoic zarabiajac na tym. Kazdy lek zawiera ulotke tam jest wszysko opisane,pozatym opinie w necie,troche pogrzebac i napewno sie znajdzie,odzrzucic opinie bezkrytycznie wyck p
yahwalajace,reszte przejrzec,pozatym kazdy jest inny i inaczej reaguje na dany lek.

Doskonale zdaje sobie z tego sprawe ze każdy inaczej reaguje na dany lek.Pytałam poprostu z czystej ciekawości a widze ze wypowiadaja sie osoby które niczego do tematu nie wnosza.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok