Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

MAMY chetne na spacery w OSLO - Norwegia

Czytali temat:
Karol S Anita O. Jacek M (776 niezalogowanych)
1 Post
Wiking
Witam wszystkie mamusie

Z chcecia spotkam sie i zapoznam ze wszytskimi mamami ktore lubia dlugie spacery ze swoimi malenstwamiJestem mama 4 miesiecznej Zuzia ktora rowniez pozna nowych znajomych!!!Okolice nie maja znaczenia!!!pozdrawiam wszytskich zainteresowanych
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(lenka83)
Wiking
Witam!!!


Była bym zainteresowana kontaktem z Tobą oraz innymi mamami. Ja mam termin na lipiec, ale od czerwca będę już na urlopie więc chętnie nawiążę z kimś kontakt . Można prosić o nr tel.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Kamila Ross
(kamila0701)
Wiking
witam

Jestem zainteresowana wspolnymi spacerkami i spotkaniami z mamami z Oslo i okolic. Za tydzien mam termin porodu wiec bede nieosiagalna ale od lipca mozemy zaczac spacerki pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
monika wyszyńska
(desprados)
Wiking
hej tez jestem zainteresowana wspolnymi spacerkami, mam termin porodu na ta niedziele, wiec w lipcu bede juz osiagalna...
pozdrawiam i do milego zobaczenia...
p.s. mieszkam w oslo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(kajoja1987)
Wiking
Hej! Chciałabym się przyłączyć do Was Też mam córeczkę Zuzię ale troszkę starsza Też nam się nudzi i przydałoby nam się towarzystwo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(KarolinaB)
Wiking
Hej! również chętnie przyłącze się do was mieszkam w Oslo i mam 6m-czną córeczkę Natalkę lubimy spacerować także czekam na kontakt Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(agabro)
Wiking
Hei,mam 4 mies. coreczke i rowniez czekam na chetne mamy do spacerow!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Maria Bugajska
(cinderellaa)
Wiking
Ja również!!
Proponuję coś ustalić konkretnie.
Bo obawiam się że skończy się tylko na "chęciach" i postach na forum..
Może przyszły tydzień? Np. czwartek? Centrum Oslo, które będzie "znajome" dla wszystkich- np. Ogród Botaniczny/Park Vigellanda/Park koło Pałacu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok