Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

poszukuję położnej w okolicy fana/lagunen - Norwegia

Czytali temat:
(641 niezalogowanych)
2 Posty
Joanna Gutowska
(Angela_66)
Wiking
Witam! Jestem w 8 miesiacu ciąży i jak do tej pory nie mam jeszcze położnej. Może ktoras z Was wie gdzie jest jakaś przychodnia lekarska w pobliżu fana/ lagunen, w ktorej przydzielonoby mi położną ( nie chodzi mi o prywatna położna) a najlepiej gdybym miała nr telefonu do tej przychodni Wiem, ze taka polozna przydzielaja w najblizszej przychodni, ale niestety nie wiem gdzie taka przychodnia sie znajduje. Z gory dziekuje za odpowiedz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Gonia Bergen
(Mini Mini)
Wiking
Hej. Najlepiej udaj sie do najblizszej Helsestasjon. Nie wiem gdzie dokladnie na Fanie mieszkasz. Ja mieszkam na Nordås i moje helsestesjon to Søråshøgda helsestasjon i znajduje sie na 2 pietrze Kilden senter. Nie musisz koniecznie wybierac poloznej, twoja ciaze moze do konca prowadzic lekarz rodzinny. No ale wybor nalezy do Ciebie. Ja rowniez jestem w 8 m-c ciazy i postanowilam zastac przy lekarzu rodzinnym...ale to dluzsza historia. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
iza cz
(anna_cz)
Wiking
witam, a ja dopiero przyjechalam do Norwegii i mam pytanko czy zanim zaszlas w ciaze to pracowalas tutaj?jesli nie to jak te wszystkie sprawy zalatwialas?ja jestem w ciazy, ale nie mam meza tylko chlopaka, na policji powiedzieli mi ze mam czekac gdzies do 4-5 miesiaca bo dopiero wtedy bede mogla cos zalatwic...mhmm jesli bys miala podobna sytuacje to prosze o odpowiedz.a mieszkam w okolicach Bergen.pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok