Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

poród w Dramen - Norwegia

Czytali temat:
b@rtez . magdalena górak Marta Bethke Dorota Dorota MadziaMagdalena (1557 niezalogowanych)
59 Postów
Agnieszka Morka
(agus8304)
Nowicjusz
witam dziewczyny chciała bym sie dowiedzieć czy ktoś z was rodził w Dramen jak jest czy jest jakas Polska położna pielęgniarka jaka jest opieka ja mam termin na 6 listopada bede miała cięcie cesarskie.Jak byłam na ostatniej wizycie zaproponowali mi przy cięciu sterelizacje podciecie jajników mam już 2 dzieci 3 w drodze wsumie wiecej dzieci nieplanujemy z mężem i dlategomyśle ze to dobry pomysł tylko nie wiem czy niema skutków ubocznych puzniej czy chormony prawidłowo funkcionują może któraś z was wie coś na ten temat.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
b@rtez .
(barte)
Wiking
hej. pisze z profilu partnera...żeby nie było nieporozumień...hahahaha...
ja urodziłam mojego synka 2 pażdziernika w szpitalu w drammen. powiem tak ... w ten dzien akurat moja polozna powiedziala ze mialy urwanie glowy i bylo strasznie duzo porodów dlatego polozna zaglądala do mnie co godzinę przed porodem, porodówka jest jednoosobowa ale ty i tak cesake bedziesz miala. opieka bardzo dobra chociaz zdziwilam sie ze nikt cie po porodzie nie ogląda tylko jezeli cie cos niepokoi to masz zglosic. mozna wykupic pokoj za 350 koron za dobe ,no i polecam to poniewaz polozono mnie na sali 4 osobowej i to nie bylo za fajne (za gorąco, chrapanie ,placz innych dzieci kiedy twoje spi i tak dalej...) Ewelina
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
b@rtez .
(barte)
Wiking
aaa... podobno jest jakas polska polozna ale ja na jej zmiane nie trafilam ale nie martw sie polozne dadza ci pzewodnik po polsku jak opiekowac sie dzieckiem ,o posilkach ,troche o formalnosciach i o tym jak funkcjonuje szpital. byly tam przydatne rzeczy.aco do sterylizacji to raczej bym sie powstrzymala . ile masz lat?? bo ja zakladam sobie spirale jest ona na 5 lat zawsze mozna ja szybciej wyjąc masz mniejsze kwawienia miesieczne i kosztuje to tylko 1000 koron.a sterylizacja to nieodwracalny srodek antykoncepcyjny...nie wiadomo co bedziesz chciala za 5 czy 10 lat.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
59 Postów
Agnieszka Morka
(agus8304)
Nowicjusz
hej ja jestem już po porodzie urodziłam 31 pazdziernika i tak jak pisałaś opieka super no i miałam swój pokój nie musiałam za niego płacić dzisiaj była u mnie położana na wizycie z małą wszystko dobrze tylko ja nie mam za dużo pokarmu nie najada sie będe musiała ją chyba dokarmiać w 18 dni przybrała na wadze pół kg położna powiedziała ze nie za dużo pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
401 Postów

(gama28)
Wyjadacz
Zawsze można wysterylizować tatusia. My tak zrobiliśmy!
A poza tym też rodziłam w Drammen 2 razy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
co zrobic???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
401 Postów

(gama28)
Wyjadacz
To się nazywa wazektomia, poszukaj sobie w necie Yzia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
no bo wiesz jest pewna roznica miedzy tym co napisalas najpierw a tym co pozniej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
401 Postów

(gama28)
Wyjadacz
Chodzi, że napisałam najpierw o sterylizacji, a później o porodzie? No to najpierw te dzieci zrobiliśmy i je urodziłam, a potem mój chłop poszedł na zabieg , jeśli o to ci chodziło
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
771 Postów
Iza _
(yzia)
Wyjadacz
nie o to.tylko ze ten zabieg to nie sterylizacja,ale mniejsza z tym
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok