Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Ania J Tomasz Szymanski Pati *** Katarzyna Piechowska Agnieszka XXX Ona k maria2410 CHiP19 Natalia Ad askak91 dzoana.ginger Julia029 Elwi Asia1313 (11608 niezalogowanych)
59 Postów
Agnieszka Morka
(agus8304)
Nowicjusz
cesarke bede miała bo wcześniej jak rodzilam syna i córkę to miałam teraz będzie 3 muszą mi zrobić bo jest zagrożenie pęknięcia macicy odrazu chcą mi podwiązać jajniki musze sie tylko nato zdecydować będe rodzić w Dramen 28 ide na wizyte będą mi robić wyniki a co do spotkania to jak urodze to mogły byśmy sie spotkać na spacerek teraz nie zabardzo mi sie chce popuchły mi nogi strasznie plecy daja popalić no i zgaga straszna ten ostatni miesiąc najgorszy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(martysia12348)
Wiking
hej mogę sie dołączyć?? do drammen mam 15 km
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty
Nowicjusz
hej hej ja mieszkam kolo drammen-mjøndalen.3 miesiace temu urodzilam synka w szpitalu w drammen - polecam -obsluga i klimat pierwsza klasa .to Twoj pierwszy dzidzius?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Marta Jagodzinska
(martucha329)
Wiking
hej a czy moglabys mi powiedziec czy w szpitalu w drammen jest polska położna lub lekarz, bo wyczytalam na jakims forum ze jest jedna ale trzeba miec szczescie zeby na nia trafic....i w ogole jak tam jest w tym szpitalu? bo ja jestem tak przerażona że rece opadaja.... norweskiego kompletnie nie znam , angielski na tyle tylko zeby sie dogadac..... pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Magda Grzesko
(Maggie1)
Wiking
Witam mieszkam w Asker mam 2 letnia coreczke z mila checia poznam mamy z okolic
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty
Nowicjusz
hei,w Drammen jest polska polozna,pracuje na oddziale noworodkow i nazywa sie Eleonora.Nie martw sie ,tam jest tak mily personel ,ze napewno pomoga we wszystkim bedzie dobrze,pozdrawiam,jakby cos to moj mail ewelinaspyra@wp.pl na tej stronce bywam, rzadko wiec jesli mialabys ochote nawiazac znajomosc to napisz na maila,Mieszkam w Mjøndalen 10 km od Drammen
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
magdalena górak
(lunapalomablanka)
Wiking
hej my mieszkamy w Drammen i moja mała we wrześniu będzie miała 3 latka.szukam dla niej towarzyszki zabaw mogłybyśmy się spotkać któregoś razu pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Justyna P
(Justynaa)
Wiking
hej. Jest ktoś może z Bergen lub okolic? Jestem młodą mamą półrocznego synka i też bym chętnie poznała jakieś mamy.
pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
77 Postów
Anna Anna
(Ania199)
Początkujący
Hej
My mamy synusia który niedawno skończył 2 miesiące mieszkamy niedaleko Asane, 20 minut autem od Bergen.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Justyna P
(Justynaa)
Wiking
hej Aniu My do Asane mamy jakieś 30 km i często jezdzimy tam na zakupy bo jest wszystko w jednym punkcie. A jak synuś się chowa? pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok