Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
Bartlomiej Bryndza M@rek K@@@ (2158 niezalogowanych)
1 Post
Karol(ina) MłodaMamita
(LadyLazyFreak)
Wiking
Witam Was!
Ja do Oslo przeprowadzam się na początku października ale już z ogromną chęcią zapisuję się na wspólne spacerowanie

Mam 9 miesięczną córcię Laurę

pozdrawiamy jeszcze z PL!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
z x
(zxxxxx)
Wiking
WITAM SERDECZNIE CZY W STOVNER ZNAJDE JAKIES MAMY CHETNE DO WYPICIA KAWY?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
875 Postów
Daria C
(daris)
Maniak
Hej oczywiscie ze znajdziesz Ja jestem teraz w 32 tyg ciazy ale osoby do wypicia w moim przypadku herbatki zawsze brakuje Mieszkam w dzielnicy Høybråten dokladnie ale to zaraz obok Stovner wiec nie powinno byc wieksego problemu ze spotkaniem,odezwij sie tu albo na gg jak masz podaje nr 4694352 pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
z x
(zxxxxx)
Wiking
ALE FAJNIE PONIEWAZ JESTES W STANIE BLOGOSLAWIONYM TO JA BYM MUSIALA JAKOS PRZYDREPTAC W TWOJA STRONE ZE SWOIM WOZKIEM NO I JESZCZE SPRAWA TERMINU CZEKAM NA WIADOMOSC. POZDRAWIAM.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
265 Postów

(spuźnieni3)
Stały Bywalec
Hej dziewczyny Jestem nowa...tak czytam i czytam i gromadzę info na tematy związane z porodem tu itd. Moja historia jest taka ze zostaje tu na stałe z moim chłopakiem miałam zacząć prace od września a w grudniu wziąć ślub cywilny a tu nici...bo strasznie mnie mdliło na wakacjach w Polsce i się okazało że będzie dzidzi trochę pokrzyżowało nam to plany bo już nie będę pracować i cywilny za miesiąc w pl żeby jak najszybciej wszystko załatwić ale jak zobaczyłam u ginekologa taka małą kuleczkę i usłyszałam jej serduszko to myślałam że się popłaczę...strasznie mnie męczyło przez 2 miesiące mdliło ciągle ale teraz jest super dziś byłam u ginekologa tu dzidzi jest zdrowe i wszystko jest ok ma 9 tygodni i widać już było raczki główkę i nóżki.
Cudownie jest być w ciąży...
Mam nadzieję że jak czegoś nie doczytam i będę pytać pomożecie

P.S. Dr Witold Szczesny jest super wszystko mi wytłumaczył i powiedział gdzie mam iść z czy siedziałam u niego dziś chyba ponad godzinę...

Pozdrowienia dla wszystkich Mam i przyszłych taka jak ja
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
875 Postów
Daria C
(daris)
Maniak
Ewelina81 pisalam do ciebie na privat-niewiem czy czytalas...odezwij sie
Spoznieni3-hmm ciekawe czemu spoznieni witaj na forum,twoja historia rzeczywiscie pokrzyzowana ale za to jaka slodka Przez pierwsze dwa miesiace tez mialam straszne mdlosci-praktycznie bylam niezywa Ale mimo wszystko-masz racje,fajnie jest byc w ciazy..Skoro piszesz w watku z Oslo to chyba mieszkasz w Oslo hmm? A co do pytan to zawsze jest ich mnostwo wiec pytaj-moze akurat bedziemy znac odpowiedz Dr Szczesnego nie znam ale fajnie ze trafilas na kogos kto wydaje sie byc w porzadku.Szkoda ze rezygnujesz z pracy bo to akurat sie przydaje-no chyba ze nie planujesz w okresie ciazy byc w Norwegii,to juz inna sprawa.. tak czy inaczej pozdrawiam i do uslyszenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
265 Postów

(spuźnieni3)
Stały Bywalec
Tak mieszkam prawie że w centrum i chętnie też bym z kimś wyszła i pogadała...w końcu mamy tyle wspólnych tematów pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Wiola M.
(WiolaM)
Wiking
Hej Karolina!!

Spotykacie się jeszcze?? Ja mam grupę 3 mamusiek, byłoby fajnie spotkać się w większym gronie.

Info na priva proszę

Pozdrawiam serdecznie

Wiola
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Dorota Bilska
(robal007)
Wiking
Hej dziewczyny spotykacie sie jeszcze??
ja jestem w 4 miesiacu ciazy i chetnie poznam jakies dziewczyny do spacerkow, itp.

jak tak to piszcie na priv kiedy mozna sie spotkac z wami
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Wiking
Witaj Iza, poznalas juz jakies mamy w Oslo? Ja chetnie dolacze do grupy. Mam 4,5 miesieczna dziewczynke. Marta
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok