Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Jerzy Świerzykał Agata Dymna adrian szlachta Rafał R......i Krystian Kozyra P. H. Agata jackowska od urodzenia dumny z pochodzenia fiord88 (2105 niezalogowanych)
499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
odurodzeniadumny napisał:
widzisz nie dorosles zeby zrozumiec jego ksiazki
--------------------------
Chlopie zamilcz! Wyhyń łeb na zewnatrz,zanurz go w chłodnej norweskiej bryzie,ostudz gonitwe bezmysli..pochodz (sobie - w te i wew te). Wtedy juz z głebokim merytorycznym uzsadnieniem bedziesz mogł sie nickowac ; "dumny z pochodzenia."
Ten Twoj Lama ostatnio - w ramach obrony rodakow w Tybecie - ostro celebrytował w Los Angeles...tak jak nasza "Lama historyczna" - Lesiek W.,co to sam ogarnął Krwawą Komunę.Ale on woli Miami.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
171 Postów

(wsteczniak)
Stały Bywalec
odurodzeniadumny napisał:
widzisz nie dorosles zeby zrozumiec jego ksiazki

Powiedzial ten, co nigdy zadnej jego ksiazki nie czytal.
Podobna narracja jak wujka. Lamie nalezy sie uznanie - bo uznanie lamie sie nalezy.

Kiedys T. Kotarbinski powiedzial - Trzeba podważać wszystko, co się da podważyć, gdyż tylko w ten sposób można wykryć to, co podważyć się nie da.

Dlatego pytam - za co ja, zwykly czlowiek z niewielkiego kraju nad wisla mam darzyc Lame "najwiekszym" szacynkiem - wiekszym niz wszystkich innych?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
wsteczniak napisał:
odurodzeniadumny napisał:
widzisz nie dorosles zeby zrozumiec jego ksiazki

Powiedzial ten, co nigdy zadnej jego ksiazki nie czytal.
Podobna narracja jak wujka. Lamie nalezy sie uznanie - bo uznanie lamie sie nalezy.

Kiedys T. Kotarbinski powiedzial - Trzeba podważać wszystko, co się da podważyć, gdyż tylko w ten sposób można wykryć to, co podważyć się nie da.

Dlatego pytam - za co ja, zwykly czlowiek z niewielkiego kraju nad wisla mam darzyc Lame "najwiekszym" szacynkiem - wiekszym niz wszystkich innych?


Antos, jak milo mi sie czyta twoje dysputy jednostronne z uroczym cyckiem.
Cycek jak zwykle w znakomitej formie - ale czy twoja walka z wiatrakiem da jakies rezultaty?
Ja w to watpie, ale kawa mi juz dzisiaj lepiej smakowala.

Co do Dalai Lamy - moja skromna teoria jest nastepujaca:
Owi co nie chca/nie moga/nie potrafia szanowac Mr. Jesus, to szanuja Mr. Dalai Lama. To jest bardzo w modzie.
No i zastanawiac sie nie trzeba, za co go trzeba szanowac, bo szacunek przysluguje mu z urzedu.
No i kazdemu czlowiekowi jest potrzeba jakies osoby do szanowania....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
983 Posty
Dorota Hansen
(HotLips)
Maniak
Krystian85 napisał:
odurodzeniadumny napisał:
widzisz nie dorosles zeby zrozumiec jego ksiazki
--------------------------
Chlopie zamilcz! Wyhyń łeb na zewnatrz,zanurz go w chłodnej norweskiej bryzie,ostudz gonitwe bezmysli..pochodz (sobie - w te i wew te). Wtedy juz z głebokim merytorycznym uzsadnieniem bedziesz mogł sie nickowac ; "dumny z pochodzenia."
Ten Twoj Lama ostatnio - w ramach obrony rodakow w Tybecie - ostro celebrytował w Los Angeles...tak jak nasza "Lama historyczna" - Lesiek W.,co to sam ogarnął Krwawą Komunę.Ale on woli Miami.....


Jak cycek zamilknie, to kto bedzie tropil prawde i nauczal forumowiczow jedynej prawdziwej historii Polski i swiata?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 12  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok