Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

JA CHCE WIDZIEC WSZYSTKIE POSTY UZYTKOWNIKA - Norwegia

Czytali temat:
(13036 niezalogowanych)
1 Post

(fullcasco)
Wiking
JA CHCE WIDZIEC WSZYSTKIE POSTY UZYTKOWNIKA A NIE 5 O0STATNICH
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
fullcasco napisał:
JA CHCE WIDZIEC WSZYSTKIE POSTY UZYTKOWNIKA A NIE 5 O0STATNICH

Nie wydaje się TOBIE iż z postu na post Stajesz się coraz bardziej uciążliwym...!?? .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak
gabriel napisał:
fullcasco napisał:
JA CHCE WIDZIEC WSZYSTKIE POSTY UZYTKOWNIKA A NIE 5 O0STATNICH

Nie wydaje się TOBIE iż z postu na post Stajesz się coraz bardziej uciążliwym...!?? .


   Uciążliwy-nieuciążliwy, ale ma rację. Ułatwiłoby to pracę użytkownikom lubiącym czepiać się personalnie, a nie merytorycznie. Będą popełniać mniej błędów w ocenianiu innych .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Andrei)
Wiking
dla fullcasco wystarczy 5 ostatnich zeby przeswietlic czlowieka na wylot..czesto wystarczy JEDEN post.
jesli prawimy UWAGI o forum,bardziej skupilbym sie na wulgaryzmach ,ktore sa tolerowane i robi sie powoli male szambo.bo ktos sie wk...wil,kogos ponioslo,ktos sie napil..dla mnie mieso rzucane na lewo i prawo jest wsrod cywilizowanych ludzi niedopuszczalne.czasem odnosze wrazenie jakby to bylo forum renegatow,wszystkich tych ktorzy polecieli z banem z innych " forum norwegia " i tu znalezli miejsce na swoje chamstwo, a administracja wbija w to bo nie chce stracic na "popularnosci"..
pzdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Andrei)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak
Andrei napisał:
dla fullcasco wystarczy 5 ostatnich zeby przeswietlic czlowieka na wylot..czesto wystarczy JEDEN post.
jesli prawimy UWAGI o forum,bardziej skupilbym sie na wulgaryzmach ,ktore sa tolerowane i robi sie powoli male szambo.bo ktos sie wk...wil,kogos ponioslo,ktos sie napil..dla mnie mieso rzucane na lewo i prawo jest wsrod cywilizowanych ludzi niedopuszczalne.czasem odnosze wrazenie jakby to bylo forum renegatow,wszystkich tych ktorzy polecieli z banem z innych " forum norwegia " i tu znalezli miejsce na swoje chamstwo, a administracja wbija w to bo nie chce stracic na "popularnosci"..
pzdr


   Administracja nie wbija, już raz usunięto wulgarny wątek, a jeśli ktoś nie potrafi się opanować, to sam wystawia sobie laurkę. Wielokrotnie już przerabialiśmy ten temat i jest jak jest. No cóż... niektórzy widocznie nie potrafią inaczej. Przejrzyj sobie zawartość forum i nie pisz więcej o renegatach, bo sam stawiasz się na pozycji, którą tu negujesz. Napisałeś post w stylu zdania: K...a, nie przeklinać. .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Andrei)
Wiking
Pamietam wiecej wulgaryzmow niz RAZ o ktorym wspomniales.
Nie jestem cenzorem ktory przeglada forum a celem jego jest poszukiwanie watkow z miesem.
Stwierdzasz ze "juz raz usunieto wulgarny watek" .Chcesz za to dac komus medal?? Raz...to bardzo duzo.
Nieciekawie brzmi to z Twoich ust Dino.Zwlaszcza z Twoich..
Nie lap mnie za slowko,bo nie przypominam sobie zebys zabral glos kiedy ktos rzuca miesem na forum.W tym celu sam zerknij do watkow i zobacz czy jest tam jakis Twoj komentarz.
wpisz w wyszukiwarke jakies brzydkie slowo,zobaczysz ile jest takich postow na forum i nikt nawet palcem nie kiwnal.
pamietam kiedy ktos pojechal naprawde grubo i bylo to calkiem niedawno.nie napisales wowczas ani slowa krytyki,co wiecej,skrytykowales kogos po drugiej stronie. Sugerowalbym bardziej przemyslane posty,automatycznym odpisywaniem,zapominajac w swoich "dokonaniach",OSIAGASZ EFEKT ODWROTNY OD ZAMIERZONEGO.JEDNYM SLOWEM,ZENADA.
to Twoje slowa Dino..
milego wieczoru.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kowalski10)
Wiking
Andrei napisał:
Pamietam wiecej wulgaryzmow niz RAZ o ktorym wspomniales.
Nie jestem cenzorem ktory przeglada forum a celem jego jest poszukiwanie watkow z miesem.
Stwierdzasz ze "juz raz usunieto wulgarny watek" .Chcesz za to dac komus medal?? Raz...to bardzo duzo.
Nieciekawie brzmi to z Twoich ust Dino.Zwlaszcza z Twoich..
Nie lap mnie za slowko,bo nie przypominam sobie zebys zabral glos kiedy ktos rzuca miesem na forum.W tym celu sam zerknij do watkow i zobacz czy jest tam jakis Twoj komentarz.
wpisz w wyszukiwarke jakies brzydkie slowo,zobaczysz ile jest takich postow na forum i nikt nawet palcem nie kiwnal.
pamietam kiedy ktos pojechal naprawde grubo i bylo to calkiem niedawno.nie napisales wowczas ani slowa krytyki,co wiecej,skrytykowales kogos po drugiej stronie. Sugerowalbym bardziej przemyslane posty,automatycznym odpisywaniem,zapominajac w swoich "dokonaniach",OSIAGASZ EFEKT ODWROTNY OD ZAMIERZONEGO.JEDNYM SLOWEM,ZENADA.
to Twoje slowa Dino..
milego wieczoru.


Tez to pamietam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
Niekowalski napisał:
Andrei napisał:
Pamietam wiecej wulgaryzmow niz RAZ o ktorym wspomniales.
Nie jestem cenzorem ktory przeglada forum a celem jego jest poszukiwanie watkow z miesem.
Stwierdzasz ze "juz raz usunieto wulgarny watek" .Chcesz za to dac komus medal?? Raz...to bardzo duzo.
Nieciekawie brzmi to z Twoich ust Dino.Zwlaszcza z Twoich..
Nie lap mnie za slowko,bo nie przypominam sobie zebys zabral glos kiedy ktos rzuca miesem na forum.W tym celu sam zerknij do watkow i zobacz czy jest tam jakis Twoj komentarz.
wpisz w wyszukiwarke jakies brzydkie slowo,zobaczysz ile jest takich postow na forum i nikt nawet palcem nie kiwnal.
pamietam kiedy ktos pojechal naprawde grubo i bylo to calkiem niedawno.nie napisales wowczas ani slowa krytyki,co wiecej,skrytykowales kogos po drugiej stronie. Sugerowalbym bardziej przemyslane posty,automatycznym odpisywaniem,zapominajac w swoich "dokonaniach",OSIAGASZ EFEKT ODWROTNY OD ZAMIERZONEGO.JEDNYM SLOWEM,ZENADA.
to Twoje slowa Dino..
milego wieczoru.


Tez to pamietam




No szkoda zebys nie pamietal
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kowalski10)
Wiking
giovi2 napisał:
Niekowalski napisał:
Andrei napisał:
Pamietam wiecej wulgaryzmow niz RAZ o ktorym wspomniales.
Nie jestem cenzorem ktory przeglada forum a celem jego jest poszukiwanie watkow z miesem.
Stwierdzasz ze "juz raz usunieto wulgarny watek" .Chcesz za to dac komus medal?? Raz...to bardzo duzo.
Nieciekawie brzmi to z Twoich ust Dino.Zwlaszcza z Twoich..
Nie lap mnie za slowko,bo nie przypominam sobie zebys zabral glos kiedy ktos rzuca miesem na forum.W tym celu sam zerknij do watkow i zobacz czy jest tam jakis Twoj komentarz.
wpisz w wyszukiwarke jakies brzydkie slowo,zobaczysz ile jest takich postow na forum i nikt nawet palcem nie kiwnal.
pamietam kiedy ktos pojechal naprawde grubo i bylo to calkiem niedawno.nie napisales wowczas ani slowa krytyki,co wiecej,skrytykowales kogos po drugiej stronie. Sugerowalbym bardziej przemyslane posty,automatycznym odpisywaniem,zapominajac w swoich "dokonaniach",OSIAGASZ EFEKT ODWROTNY OD ZAMIERZONEGO.JEDNYM SLOWEM,ZENADA.
to Twoje slowa Dino..
milego wieczoru.


Tez to pamietam




No szkoda zebys nie pamietal


Byloby szkoda, co nie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok