Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(13154 niezalogowanych)
1564 Posty
Maniak
Andrei napisał:
Pamietam wiecej wulgaryzmow niz RAZ o ktorym wspomniales.
Nie jestem cenzorem ktory przeglada forum a celem jego jest poszukiwanie watkow z miesem.
Stwierdzasz ze "juz raz usunieto wulgarny watek" .Chcesz za to dac komus medal?? Raz...to bardzo duzo.
Nieciekawie brzmi to z Twoich ust Dino.Zwlaszcza z Twoich..
Nie lap mnie za slowko,bo nie przypominam sobie zebys zabral glos kiedy ktos rzuca miesem na forum.W tym celu sam zerknij do watkow i zobacz czy jest tam jakis Twoj komentarz.
wpisz w wyszukiwarke jakies brzydkie slowo,zobaczysz ile jest takich postow na forum i nikt nawet palcem nie kiwnal.
pamietam kiedy ktos pojechal naprawde grubo i bylo to calkiem niedawno.nie napisales wowczas ani slowa krytyki,co wiecej,skrytykowales kogos po drugiej stronie. Sugerowalbym bardziej przemyslane posty,automatycznym odpisywaniem,zapominajac w swoich "dokonaniach",OSIAGASZ EFEKT ODWROTNY OD ZAMIERZONEGO.JEDNYM SLOWEM,ZENADA.
to Twoje slowa Dino..
milego wieczoru.


   A cóż to ja dokonałem takiego straszliwego, ze nie powinienem się wypowiadać tak, jak się wypowiedziałem? Rzuć linkiem.
Zerknąłem:
www.mojanorwegia.pl/forum/view/nasze_spr...gia_10,20.html#12741
www.mojanorwegia.pl/forum/view/nasze_spr...gia_10,30.html#12956
www.mojanorwegia.pl/forum/view/nasze_spr...orsi_10,10.html#6659
www.mojanorwegia.pl/forum/view/dyskusja_...azy_10,10.html#20597
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fullcasco)
Wiking
dla fullcasco wystarczy 5 ostatnich zeby przeswietlic czlowieka na wylot..czesto wystarczy JEDEN post.
jesli prawimy UWAGI o forum,bardziej skupilbym sie na wulgaryzmach ,ktore sa tolerowane i robi sie powoli male szambo.bo ktos sie wk...wil,kogos ponioslo,ktos sie napil..dla mnie mieso rzucane na lewo i prawo jest wsrod cywilizowanych ludzi niedopuszczalne.czasem odnosze wrazenie jakby to bylo forum renegatow,wszystkich tych ktorzy polecieli z banem z innych " forum norwegia " i tu znalezli miejsce na swoje chamstwo, a administracja wbija w to bo nie chce stracic na "popularnosci"..

Andrei ty to masz cos z psychopaty
jakas psychoza maniakalno depresyjna
tylko bys ludzi przeswietlal i to juz w ktoryms poscie z kolei

a nie wpadles na to ze mozna pamietac ze ktos podawal informacje wiesz kto ale przez wyszukiwarke nie znajdziesz
nie pamietasz nazwy firmy ,telefonu ale wiesz kto to podal na forum

a do wulgaryzmow wystarczylo najpierw poczytac forum zanim sie zalogowales
chyba ze sie logujesz wszedzie
one byly tu dlugo przedemna i te moje 0,01%z ilosci postow nie stanowi zagrozenia do tego forum
a czasem trzeba odreagowac


a jakbys wnikliwie czytal forum ,a nie wybiorczo to bys wiedzial dlaczego wylecialem z forumnorwegia.net
byl o tym post na forum wlacznie z dowodami ale zostal usuniety

ale przypomnie ci wylecialem bo podalem dziewczynie oferte pracy dla pielegniarek z innego forum
musisz sie dowartosciowywac moim kosztem
tak ci w zyciu nie wyszlo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok