Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(34228 niezalogowanych)
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
I na usta sie cisnie *a nie mowilem*. Teraz tylko brakuje zeby *dekorujacydom* szukal taniego architekta
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fullcasco)
Wiking
ale zeby sie dalo szukac uzytkownika ,posty ,tematy ,po zdaniach albo czesci slowa
w calym forym ,albo tylko w poradach psyhicznych
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Ada xxx
(zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz)
Wyjadacz
czyli szukanie zaawansowane
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
a co z tym podglądaniem "zawartch znajomości, dodania zdjęć" miało być coś już z tym zrobione, przecież spotkania co miały się odbyć już się odbyły...jednak MN to jak NK, a w dodatku jak sie wejdzie na ten "Mój profil" to jeszcze są tematy i subskrypcje iiiiii jeśli chcę zakończyć subskrypcję to to zaznaczenie kwadracika pod nimi w niczym tutaj nie pomaga, każdy temat trzeba z osobna otwierać i wciskać zakończ normalnie marnowanie czasu jak dla mnie...

chyba macie nasze uwagi i spostrzeżenia dalekoooooo daleko gdzieś
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(vanessa 30)
Wiking
Czegoś tu nie rozumiem...patrzę już któryś raz z kolei i co widzę podwójne takie same nicki?
Kiedyś tam była 2 razy ,,kami,,innym razem 2 razy giovi2...
teraz widzę 2 nicki ,,Dawidfredrikstad,,(zaraz język połamie)
Jak to jest możliwe?
Kiedy, ja chciałam wpisać tylko vanessa, nie mogłam , bo już był taki nick, więc dopisałam 30
Dopiero mogłam się zarejestrować, więc jak to jest?????
A może to ja widzę podwójnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(giovi2)
Wiking
vanessa 30 napisał:
Czegoś tu nie rozumiem...patrzę już któryś raz z kolei i co widzę podwójne takie same nicki?
Kiedyś tam była 2 razy ,,kami,,innym razem 2 razy giovi2...
teraz widzę 2 nicki ,,Dawidfredrikstad,,(zaraz język połamie)
Jak to jest możliwe?
Kiedy, ja chciałam wpisać tylko vanessa, nie mogłam , bo już był taki nick, więc dopisałam 30
Dopiero mogłam się zarejestrować, więc jak to jest?????
A może to ja widzę podwójnie


Droga Vanesso juz Ci tlumacze
Chodzi o to ,ze(przynajmniej w moim przypadku)bardzo czesto zrywa mi sie net i gdy zaloguje sie po raz kolejny w ciagu niespelna minuty od rozlaczenia moj nick sie dubluje.
Ja jestem tylko jedna
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
giovi2 napisał:
vanessa 30 napisał:
Czegoś tu nie rozumiem...patrzę już któryś raz z kolei i co widzę podwójne takie same nicki?
Kiedyś tam była 2 razy ,,kami,,innym razem 2 razy giovi2...
teraz widzę 2 nicki ,,Dawidfredrikstad,,(zaraz język połamie)
Jak to jest możliwe?
Kiedy, ja chciałam wpisać tylko vanessa, nie mogłam , bo już był taki nick, więc dopisałam 30
Dopiero mogłam się zarejestrować, więc jak to jest?????
A może to ja widzę podwójnie


Droga Vanesso juz Ci tlumacze
Chodzi o to ,ze(przynajmniej w moim przypadku)bardzo czesto zrywa mi sie net i gdy zaloguje sie po raz kolejny w ciagu niespelna minuty od rozlaczenia moj nick sie dubluje.
Ja jestem tylko jedna


a u mnie z tego co widzę to czasem łączy mi się z moja siecią czasem z sąsiada bo niezabezpieczony hasełkiem i mocniejszy net wiec w sumie nie wiem jak to jest pytaj się admina wiem ze kami to ja i jestem jedna i niepowtarzalna
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(vanessa 30)
Wiking
Dzięki dziewczyny ,już wszystko jasne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
Drogi Adminie albo Moderatorze tego forum, dlaczego rozdzielacie tak tematy?? chodzi mi o forum główne, człowiek może się tylko pogubić w tym wszystkim czy nie może wszystko wrócić tak jak było przed ta zmiana?? wydaje mi się,że nie tylko ja tak myślę, z pewnością ktoś podzieli moje zdanie...kombinujecie tym ulepszaniem ale ostatnio coś wam z tym nie wychodzi buuuuuu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Ada xxx
(zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz)
Wyjadacz
mam to samo wrazenie
zeby przejzec tematy,teraz trzeba wyjsc i wejsc do wielu malych"pokoikow",a nie kazdy ma tyle nerwow
ja wysiadam poki co,ale mam nadzieje,ze sie z czasem przyzwyczaje,bo raczej nie licze,ze zostanie to zmienione
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok