Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
(34147 niezalogowanych)
1 Post

(giovi2)
Wiking
Hilton napisał:
Ja mam taka sugestię, aby nie robic z forum drugiej "naszej klasy" i nie dodawac kolejnych "niezbednych" funkcji, łatwo jest przedobrzć i potem taka zupa nadaje sie tylko do lokalizacji w WC.

W pelni podzielam Twoje zdanie Hilton.Wczoraj bodajze,nawet rozmawialam z pewna osoba na ten temat,ze MN coraz bardziej zaczyna przypominac NK i lada moment pojawia sie eurogąbki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
giovi2 napisał:
Hilton napisał:
Ja mam taka sugestię, aby nie robic z forum drugiej "naszej klasy" i nie dodawac kolejnych "niezbednych" funkcji, łatwo jest przedobrzć i potem taka zupa nadaje sie tylko do lokalizacji w WC.

W pelni podzielam Twoje zdanie Hilton.Wczoraj bodajze,nawet rozmawialam z pewna osoba na ten temat,ze MN coraz bardziej zaczyna przypominac NK i lada moment pojawia sie eurogąbki



Eurogabki,buziaki(mamy juz oklaski),wyslij prezent,zwieksz limit za jedyne......koron,pinezki,aukcje alegro,kup premium,itd,itd itd NIE ,DZIEKUJEMY!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1564 Posty
Maniak
krolestwo za konia napisał:
giovi2 napisał:
Hilton napisał:
Ja mam taka sugestię, aby nie robic z forum drugiej "naszej klasy" i nie dodawac kolejnych "niezbednych" funkcji, łatwo jest przedobrzć i potem taka zupa nadaje sie tylko do lokalizacji w WC.

W pelni podzielam Twoje zdanie Hilton.Wczoraj bodajze,nawet rozmawialam z pewna osoba na ten temat,ze MN coraz bardziej zaczyna przypominac NK i lada moment pojawia sie eurogąbki



Eurogabki,buziaki(mamy juz oklaski),wyslij prezent,zwieksz limit za jedyne......koron,pinezki,aukcje alegro,kup premium,itd,itd itd NIE ,DZIEKUJEMY!


   Również podzielam wasze zdanie. Adminie, nie przeginaj, jeśli istnieje konieczność dokładania nowych elementów, to można choćby doinstalować więcej "mordek". Poza tym, można zająć się poprawieniem błędów .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1222 Posty
ladny pan
(panladnyzrodzina)
Maniak
...jesli adminem jest autor tego 'dziela' na bilbordzie(niejaki misiak),to niedlugo bedzie tu nie 'naszaklasa' ale 'naszeprzedszkole'
(bez obrazy dla przedszkolakow)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1485 Postów
Darek ...
(ulv72)
Maniak
jesli w danym watku, kliknie sie w to-to pomaranczowe o nazwie ULUBIONE ... wiecie moze co to daje ?
kliknalem w to na probe i zadnego efektu nie widze, poza mozliwoscia powrotnego "odhaczenia"...
jest gdzies jakies miejsce gdzie takie "ulubione" posty,watki mozna znalezc po kliknieciu w to-to ? i wlasnie, jesli tak to czy to sa cale watki czy poszczegolne posty z danej strony, ktora akurat sie wyswietlila ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(vanessa 30)
Wiking
Czy Kristiansand to inne miasto od Polacy w Kristiansand.....???
z postów wynika ,że wiele osób jest z Haugesund,to może jakąś poprawkę szefo zrobi???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fullcasco)
Wiking
blyskawiczny admin mozesz dolozyc funkcje ,,szukaj,, bo ciezko cos znalesc i ludzie pisza po piec takich samych postow
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
vanessa 30 napisał:
Czy Kristiansand to inne miasto od Polacy w Kristiansand.....???
z postów wynika ,że wiele osób jest z Haugesund,to może jakąś poprawkę szefo zrobi???


jestem za
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
fullcasco napisał:
blyskawiczny admin mozesz dolozyc funkcje ,,szukaj,, bo ciezko cos znalesc i ludzie pisza po piec takich samych postow

fullcasco przeciez masz "szukaj w forum" )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
kami napisał:
fullcasco napisał:
blyskawiczny admin mozesz dolozyc funkcje ,,szukaj,, bo ciezko cos znalesc i ludzie pisza po piec takich samych postow

fullcasco przeciez masz "szukaj w forum" )


Tylko ze nikt z niej nie korzysta. Proponuje funkcje *GNAT*, zeby mozna bylo bezposrednio strzelac do tych, ktorym nie chce sie poszukac (bezkrwawo tak na poczatek, emotek alibo cus). Faktycznie denerwujace jest przegladanie w kolko podobnych postow, zaloze sie ze jutro znowu ktos zada pytanie o NAV.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok