Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Google Chrome - Norwegia

Czytali temat:
(587 niezalogowanych)
1 Post

(Kow@lski)
Wiking
Zainstalowalem dla eksperymentu. No niezle hula, szybko.
Do tej pory korzystalem z Mozilli. Moze macie jakies uwagi, porownania z innymi przegladarkami?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(MaW)
Wiking
Witam.
Uzywam google chrom i jestem raczej zadowolony, faktycznie szybki ale na mojanorwegia.pl najlepiej dziala opera z wlaczonym turbo. Ciekawa sprawa jest natomiast fakt ze jesli uzywam opery do normalnego surfowania to tak mnie "doluje" ze przeskakuje z powrotem na chroma. Dodam ze uzywam netbooka z "atomem inside" wiec nie grzesze moca he,he...pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kow@lski)
Wiking
MaW napisał:
Witam.
Uzywam google chrom i jestem raczej zadowolony, faktycznie szybki ale na mojanorwegia.pl najlepiej dziala opera z wlaczonym turbo. Ciekawa sprawa jest natomiast fakt ze jesli uzywam opery do normalnego surfowania to tak mnie "doluje" ze przeskakuje z powrotem na chroma. Dodam ze uzywam netbooka z "atomem inside" wiec nie grzesze moca he,he...pozdrawiam


a jesli chodzi o bezpieczenstwo? No wiesz, przelewy bankowe itd.
Chcialbym tak naprawde korzystac z jednej przegladarki. Ten Chrom mi rzeczywiscie hula, ale nie wiem, czy nie ma, jak to sie mowi "cos za cos"...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(MaW)
Wiking
Chroma uzywam na bankach i nie mam zastrzezen. Hula na polskim, szwedzkim i norweskim banku. Wprawdzie jesli dobrze pamietam dostalem ostrzezenie na banku szwedzkim ze moze byc problem natury bezpieczenstwa tak jak piszesz ale zignorowalem to i nic jak do tej pory sie nie wydazylo a bylo to jaks rok temu. I jeszcze jedna ciekawostka. Mialem czasem problemy z zalogowaniem sie na niektorych szwedzkich stronach gdzie musialem wylegitymowac sie "podpisem elektronicznym" i wtedy "real player" przyszedl mi z pomoca. Mozna go uzywac jak sie okazuje takze jako przegladarki z certyfikatami bezpieczenstwa ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kow@lski)
Wiking
MaW napisał:
Chroma uzywam na bankach i nie mam zastrzezen. Hula na polskim, szwedzkim i norweskim banku. Wprawdzie jesli dobrze pamietam dostalem ostrzezenie na banku szwedzkim ze moze byc problem natury bezpieczenstwa tak jak piszesz ale zignorowalem to i nic jak do tej pory sie nie wydazylo a bylo to jaks rok temu. I jeszcze jedna ciekawostka. Mialem czasem problemy z zalogowaniem sie na niektorych szwedzkich stronach gdzie musialem wylegitymowac sie "podpisem elektronicznym" i wtedy "real player" przyszedl mi z pomoca. Mozna go uzywac jak sie okazuje takze jako przegladarki z certyfikatami bezpieczenstwa ...

No zobaczymy. Jak by co mam w zapasie Mozille.
Poza tym Comodo- firewall, Microsoft Essential Security anti-spyware jako rezydenta i Malwarebytes anti- spyware jako skaner.
Dzieki MaW
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
549 Postów
Grzegorz K
(Grzes203)
Wyjadacz
Jak normalnie korzystasz z Firefoxa to większość przeglądarek będzie lepsza. Z tych najpopularniejszych chyba tylko IE jest gorszy niż mozilla.
Opera i Google Chrom są szybsze i bezpieczniejsze więc na pewno nie stracisz na tej zmianie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
też zmieniłem na CHROME z FF, działa stabilniej i na kontach bankowych nie ma problemu z certyfikatami. FF czesto mnie wylogowywał z różnych portali. Czasem muszę użyć FF bo niektóre wtyczki są niedostępne.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kow@lski)
Wiking
Dzieki chlopaki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok