Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Kupno telefonu - Norwegia

1 Post

(czarna7)
Wiking
Czy może mi ktoś podpowiedzieć gdzie w Oslo lub okolicy mozna kupić telefon? Najlepiej bez simlocka i niedrogo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(net)
Wiking
czarna7 napisał:
Czy może mi ktoś podpowiedzieć gdzie w Oslo lub okolicy mozna kupić telefon? Najlepiej bez simlocka i niedrogo Wszedzie. W szczegolnosci: Class Ohlsson w Oslo City.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
875 Postów
Daria C
(daris)
Maniak
HejTo prawda ze telefon mozna kupic praktycznie wszedzie a juz napewno w kazdym centrum handlowym a juz my babeczki dobrze wiemy gdzie takie centrum znalezc najblizej nas Polecam kupno telefonu przez internet- poczytac o telefonie mozesz na polskich stronach jesli nie znasz jezyka,a w sumie nawet jesli znasz to chyba zawsze lepiej czytac po polsku prawda? Obejrzec telefon tez mozna w internecie,choc to nie to samo wiadomo ale ja ostatnio kupowalam telefon na chess.no bo z tej wlasnie sieci korzystam i bylam bardzo zadowolona bo bardzo sprawnie to poszlo.Papiery wyslali poczta a na telefon tez czekalam tylko kilka dni i byl do odebrania na poczcie-bez szukania sklepu,bez kolejek i bez stresu.Polecam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

(smajk)
Stały Bywalec
czarna7 napisał:
Czy może mi ktoś podpowiedzieć gdzie w Oslo lub okolicy mozna kupić telefon? Najlepiej bez simlocka i niedrogo

targ na Gronland - w sobote - ...z tego co Smajk pamieta ...maja tam sporo ... wszystkiego ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
90 Postów
Marcin :)
(Marcinlbn)
Początkujący
smajk napisał:

targ na Gronland - w sobote - ...z tego co Smajk pamieta ...maja tam sporo ... wszystkiego ....


Smajk chyba zapomniał że na tym wysypisku śmieci w Gronland (targiem tego nie nazwałbym) można kupić cegły z kórych można sobie dom zbudować... co więcej te cegły to chyba ze smietnikó wygrzebane ;]

Ja to polecałbym na finn.no poszukać, można nzaleźć zarówno nowe jak i używane w dobrej cenie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
www.finn.no/finn/torget/tilsalgs/resulta...ORY/SUBCATEGORY=3217

jest tego dużo. czasem można coś tanio trafić , ale jak masz możliwość to lepiej jest kupić w PL taniej troche. ja za Xperie x10 dałem 1250pln za nówke tutaj około 3000nok . im droższy aparat tym większa różnica w cenie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
287 Postów

(smajk)
Stały Bywalec
Marcinlbn napisał:
smajk napisał:

targ na Gronland - w sobote - ...z tego co Smajk pamieta ...maja tam sporo ... wszystkiego ....


Smajk chyba zapomniał że na tym wysypisku śmieci w Gronland (targiem tego nie nazwałbym) można kupić cegły z kórych można sobie dom zbudować... co więcej te cegły to chyba ze smietnikó wygrzebane ;]

Ja to polecałbym na finn.no poszukać, można nzaleźć zarówno nowe jak i używane w dobrej cenie.


taaaa.......

Finn.no
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
jurek skubik
(jur)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok