Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(6733 niezalogowanych)
1 Post

(giovi2)
Wiking
Dzięki Hilton Nie omieszkam spróbowac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Hilton napisał:
Sethur napisał:
Hilton napisał:
Giovi, to dla ciebie. W rema1000 w chłodni jest taka mrożonak "smoothie", jagody maliny i banan. Rozmrazasz, wlewasz cała smietanke "mat flote" i 3 szklanki mleka i miksujesz. Wychodzi zajebisty "smuti" i wlewasz tam wódeczki... i jest super. Ciągne sobie przez słomkę. Teraz moge nawet z Kowalskim o karaluchu...


... a jeszcze lepiej to zamiast(!) *mat fløte* wlac wiecej wodeczki... i oddrobinke *couintreaux* (czyt. kuantro) i lekka nutke Tequilli, dodac lodu w kostkach, zmikowac calosc jeszcze, nie za mocno zebu lod sie tylko pokroszyl ... rozlac do szklaneczek koktailowych zaimpregnowanych uprzednio cukrem i cytrynka.. dorzucic palemke.. i udac sie na balkon po uprzednim ustawieniu nan lampy grzewczej

Smoothie wymieka - Daiquiri rzadzi!

My spod Krakowa ( taki narcyźmik ) nie jestesmy snobami i nie pijemy snobowych drinków o smaku moczu z cytryną
Podałam przepis na pysznego drinka dla prostych dziołch z Oslo i okolic, ktore spedzają wiekszosc wieczorów samotnie, podniecajac sie fotami Kowalskiego zciągnietymi na kompa, zanim zdążył je usunąć z profilu
Amen***


My wielkomiasowi z Krakowa (taki narcyzmik) czujemy powinnosc (..i wyzwanie) edukowac proste dziouchy z okolic podwielkomiejskich i Oslo, n/t eleganckich sposobow konsumpcji klasycznych napojow wyskokowych i alternatywnych metod relaksacji stadnej, co moze prowadzic po ichniejszego rozwoju percepcji kosmopolitycznej (daj boze jesli istniejesz i skutkowac wyzwoleniem skrytych i perwersyjnych instynktow pierwotnych, ku zaspokojeniu naszych oraz ich potrzeb egzystencjalnych w dobrym smaku. Deprawacja czy mesjanizm hmhmhmmhhmhmm.................?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Sethur, użyłes tego trudnego słowa co Kowalski namiętnie używa - egzytencjcnalnych, czy jakos tak... Ja tego nie kumam .

Mesjanizm? Coś tam kojarzę, a deprawacja to moje drugie imię.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
"Litra wyborowej i ogórki"
Nie zapominajmy skąd pochodzimy, trzeba kontynuować tradycje i ją propagować.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
Hilton napisał:
Sethur, użyłes tego trudnego słowa co Kowalski namiętnie używa - egzytencjcnalnych, czy jakos tak... Ja tego nie kumam .

Mesjanizm? Coś tam kojarzę, a deprawacja to moje drugie imię.


Yyyy.... deprawujesz, czy zostalas zdeprawowana?

...bo *ZYJACY* tego slowa uzywaja tylko namietnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(elizabietka)
Wiking
Hilton napisał:
[quote]Sethur napisał:
Hilton napisał:
Giovi, to dla ciebie. W rema1000 w chłodni jest taka mrożonak "smoothie", jagody maliny i banan. Rozmrazasz, wlewasz cała smietanke "mat flote" i 3 szklanki mleka i miksujesz. Wychodzi zajebisty "smuti" i wlewasz tam wódeczki... i jest super. Ciągne sobie przez słomkę. Teraz moge nawet z Kowalskim o karaluchu...




My spod Krakowa ( taki narcyźmik ) nie jestesmy snobami i nie pijemy snobowych drinków o smaku moczu z cytryną
Podałam przepis na pysznego drinka dla prostych dziołch z Oslo i okolic, ktore spedzają wiekszosc wieczorów samotnie, podniecajac sie fotami Kowalskiego zciągnietymi na kompa, zanim zdążył je usunąć z profilu
Amen***



Hilton przepis ekstra !!! wyprobowalam
I wiesz my spod Szczecina tez nie jestesmy snobami i wolimy pic pyszne drinki spedzajac samotnie wieczor nie podniecajac sie fotami Kowalskiego bo nie widziałam
pozdrawiam prosta dziewczyna z Bergen
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
elizabetko, dziekuje bardzo za te słowa wsparcia Ciesze sie ze ci smakowało A fotki kowalskiego towkleje na forum, ale najpierw sie musi zgodzic, bojeszce zgłosi naduzycie i mnie moderator wysle na L4
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
103 Posty
Pawel K.
(paco)
Początkujący
elka bo trzeba darka nawiedzic z irena i moze jakiegos drinka walnac ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Kowalski10)
Wiking
Hilton napisał:
elizabetko, dziekuje bardzo za te słowa wsparcia Ciesze sie ze ci smakowało A fotki kowalskiego towkleje na forum, ale najpierw sie musi zgodzic, bojeszce zgłosi naduzycie i mnie moderator wysle na L4

...nie zgadzam sie...
bo juz mialem takie wrazenie, ze ktos mnie rozpoznaje na ulicy i widzi, jak Kowalski w stroju roboczym wezykiem wraca zmeczony po pracy do domu...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
To wstydzisz sie stroju roboczego na ulicy a na forum sie nie wstydziłes wkleic foty w stroju roboczym i kasku przeciwpyłowym?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok