Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

blad w połączeniu My Call - Norwegia

2 Posty
piotr jagoda
(kioru)
Wiking
Witam, mam mały problem. Od kilku dni jestem w Polsce, posiadam karte prepaid w MY CALL ,skończyły mi się środki na koncie .Przed wyjazdem kupiłem doładowanie i nie mogę się dodzwonić na Pafyll, ciągle odrzuca mi połączenie .Przekładałem kartę w inne telefony i również nie mogę się połączyć. Nie wiem co mam z tym fantem zrobic...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
kioru napisał:
Witam, mam mały problem. Od kilku dni jestem w Polsce, posiadam karte prepaid w MY CALL ,skończyły mi się środki na koncie .Przed wyjazdem kupiłem doładowanie i nie mogę się dodzwonić na Pafyll, ciągle odrzuca mi połączenie .Przekładałem kartę w inne telefony i również nie mogę się połączyć. Nie wiem co mam z tym fantem zrobic...
Sam system doładowań nie jest istotny w tym momencie .
Po prostu nie masz uruchomionej dyspozycji połączeń zagranicznych .
Musisz wejść na stronę Myka zarejestrować się i po zalogowaniu uruchomić procedurę .
Niemniej i tak jest ona głupia jeżeli samemu się chce dzwonić z polski do norge , lepiej jest już jak ktoś do ciebie dzwoni .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
piotr jagoda
(kioru)
Wiking
Dziękuje za informacje, postąpiłem zgodnie z instrukcją i zalogowałem się na Mycall ,ale nie dostrzegam tam żadnych odnośników do uruchomienia funkcji
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
kioru napisał:
Dziękuje za informacje, postąpiłem zgodnie z instrukcją i zalogowałem się na Mycall ,ale nie dostrzegam tam żadnych odnośników do uruchomienia funkcji
Jak to nie ma ?
Jest , tyko spokojnie poszukaj w zakładkach OPISOWYCH

---
Mam trochę problemu z wejściem na stronę .
Mam nowy laptop z systemem Norge i uczę się prawie od podstaw .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
763 Posty
Joanna C
(giovi2)
Wyjadacz
Najprościej i najszybciej będzie, jeśli ktoś ze znajomych, przebywających aktualnie w Norwegii doładuje Ci ten numer lub sam to zrób przez neta.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok