Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
darek czyżowicz (8252 niezalogowanych)
31 Postów
A G
(dron68)
Nowicjusz
michalina_micha napisał:
Nawiązując do tematu rozmowy i abstrahując od wywodów na temat Sri Lanki - MyCall jest rzeczywiście ok, ale polecam też alenumer. Warto sobie wejść na ich stronkę i poczytać, bo rzeczywiście można za darmo rozmawiać dzwoniąc z Polski do Norwegii.

maja76 - spróbuj, może coś Ci pomoże ta stronka i rozjaśni pozdrawiam


Zgadzam sie.A le Maja76 chce dzwonic do Polski.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
dron68 napisał:
michalina_micha napisał:
Nawiązując do tematu rozmowy i abstrahując od wywodów na temat Sri Lanki - MyCall jest rzeczywiście ok, ale polecam też alenumer. Warto sobie wejść na ich stronkę i poczytać, bo rzeczywiście można za darmo rozmawiać dzwoniąc z Polski do Norwegii.

maja76 - spróbuj, może coś Ci pomoże ta stronka i rozjaśni pozdrawiam


Zgadzam sie.A le Maja76 chce dzwonic do Polski.
maja76 nie chcieć dzwonić, maja chcieć rozmawiać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Maja Głogowska
(maja76)
Wiking
Słuchajcie przez ostatnie 2 tygodnie miałam okazję wypróbować ten alenumer, który poleca sporo osób. Dzwoniłam co prawda z Polski do Anglii do znajomych, ale na ich stronie przeczytałam że jest cała lista krajów, do których się dzwoni jak do Norwegii no i muszę przyznać, że NIC mi nie zjadło z konta, tylko trochę pokomplikowane to dzwonienie:/

dla zainteresowanych: wybiera się 2222 8 2040, potem słucha komunikatu, potem numer właściwy (ja dzwoniłam na angielską komórkę) i # na końcu. Gada się 10 minut, potem połączneie się zrywa i trzeba znowu wszystko od początku powtórzyć.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(PawelKowalczyk)
Wiking
Witam.wszystkich. Najtańszym rozwiązaniem na darmowe rozmowy z polską jest zakup karty w pleyu w Polsce. Wygląda to tak. kupujesz aktywacje na abonament sama karta sim na 15 miesięcy lub z telefonem na 24 miesiące,ja zastosowałem samą sim abonament w Polsce 65 brutto taryfa Europa 4.0. . W tej taryfie odbieranie za granicą jest za Free. a,e przecież ktoś musi dzwonić więc żonie kupiłem tylko sim za 9.99 miesięcznie I tam są tylko darmowki do play . Nadmienię że jak smigne do kraju z moją kartą wszystkie rozmowy do wszystkich sieci Free. Więc nie sądzę że jest tańsze rozwiązanie typu my call. ja gadam z żoną po kilka godzin dziennie i nie palce więcej niż 65 plus 9.99. Zł miesięcznie. Oczywiście nie dzwonimy z pleya do Polski bo 1.23 za minute. To tyle co mogę powiedzieć na temat taniego gadania z polską.ps proponuje też wyłączyć Internet na tych kartach.

Pozdrawiam
Pawel
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
PawelKowalczyk napisał:
ja gadam z żoną po kilka godzin dziennie i nie palce więcej niż 65
Pawel

ja sobie znalazłem cudzą żonę w Norwegii
nie muszę używać palców do samozaspokojenia
a na 69 jak mam ochotę to za darmo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(PawelKowalczyk)
Wiking
Masakra.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(PawelKowalczyk)
Wiking
Masakra.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
dobrze, że to Pawle w końcu zrozumiałeś
a i opowiem ci dowcip zasłyszany w Ameryce
lekarz się pyta Polki
- czy rozmawia pani z mężem w czasie stosunku płciowego
- ależ oczywiście, jeśli tylko do mnie zadzwoni
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Kuba B
(kubi446)
Wiking
dziwi mnie jedna rzecz ze ty z hukiem z tego forum nie wylecisz ????????? jestes wulgarny opryskliwy i zaczepny z niczego robisz afere uwaz sie za naj " lepszego' ba ciekawe w czy prez takich ludzi jak ty czlowiekowi nawet na forum sie nie chce wchodzic .

A nawiazujac do tematu polecam LEBARA stara nazwa teraz My Call fajne oferty sa osobiscie sama dzwonie codziennie do pl wiec jak dla mnie i masy moich znajomych jest ok.


A ty jasta102 jak Ci ma ulzyc to sie wyzyj (bez komentarza )


MILEGO WIECZORU WSZYSTKIM
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
baranki napisał:


A ty jasta102 jak Ci ma ulzyc to sie wyzyj (bez komentarza )



ale jak
palcami???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok