Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
darek czyżowicz (8253 niezalogowanych)
2 Posty
Michalina Micha
(michalina_micha)
Wiking
Cieszę się, że mogłam Ci jakoś pomóc, maja76. Ja od dawna korzystam z alenumeru. Ale muszę przyznać, że jak komuś mówię, że rozmawiam z rodziną za darmo, to mi nie wierzy w sumie to sama nie wiem, jak tej firmie się to opłaca, ale póki ja ani nikt z moich bliskich nie musi płacić za to, że rozmawiamy - niewiele mnie to obchodzi;p pozdrawiam wszystkich. I tych zaspokojonych i tych nie;p
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Maja Głogowska
(maja76)
Wiking
Słuchajcie przez ostatnie 2 tygodnie miałam okazję przetestować ten alenumer. Dzwoniłam co prawda do Anglii do brata, ale z tego co wyczytałam na stronce, to obowiązują te same zasady. I wygląda to dokładnie tak, jak piszą - po wykupieniu minut na stacjonarne dzwoni się za darmo, po 10 minutach zrywa połączenie i można dzwonić bez limitu ilości połączeń. Dla mnie rewelacja, więc na pewno będziemy z rodzinką korzystać z tej właśnie usługi pozdrawiam i dziękuję za pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok