Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
krystian przedziuk (4747 niezalogowanych)
1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
No jest tez inna konkurencja dla polakow:
www.bt.no/nyheter/Sherpaene-som-bygger-V...30.html#.UbTZtaNhiK0

Oni przynajmniej ucza sie jak sie zachowac w norwegii przed przyjazdem, cos co przydaloby sie niektorym "polskim fachowcom".
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
Niezniszczalny napisał:
jasta102 napisał:
jak widać na załączonych obrazkach
tylko ograniczenia strefy Schengen sprawiają, że polskiemu, niewydajnemu paprakowi
udaje się znaleźć pracę na budowie w EØS
inaczej każdy o zdrowych zmysłach wybrałby murzyna



A ty kim jestes niedojebcu??? Mieszkasz w Stv. dzisiaj np. fantastyczna pogoda,niedziela, a ty cwelu siedzisz caly dzien na moja norwegia. Rano przed robota poscik, pozniej do nocy.amoze wogole nie robisz tylko zasilek. zalosny pedal co krytykuje wszystko co polskie a sam bez polskiego forum zdech by z nudow. Nie masz rodziny, przyjaciol? Zal mi ciebie zakompleksiona cioto.
a gdzie on wyjdzie? niby po co i za czym? rema 1000 zamknieta, nie kupi nawet swoich "smakołyków". jeszcze ktoś by go rozpoznał i przyjebał mu po garbie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
ba w zyciu nie slyszales o warantach czy kontraktach terminowych

z ciebie huj nie inwestor ze placi za chate 1000 dol w stavanger zamiast 20dol w Cordobie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
AndersB napisał:
a gdzie on wyjdzie? niby po co i za czym? rema 1000 zamknieta, nie kupi nawet swoich "smakołyków". jeszcze ktoś by go rozpoznał i przyjebał mu po garbie
wytrzeźwiał cham już
da radę patrzeć w monitor?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
patim napisał:
ba w zyciu nie slyszales o warantach czy kontraktach terminowych

z ciebie huj nie inwestor ze placi za chate 1000 dol w stavanger zamiast 20dol w Cordobie

na FOREX można wygrać, ale i stracić w dużo
na pewno więcej niż w toto
a państwowa emerytura to wróbel w garści
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
jasta102 napisał:
AndersB napisał:
a gdzie on wyjdzie? niby po co i za czym? rema 1000 zamknieta, nie kupi nawet swoich "smakołyków". jeszcze ktoś by go rozpoznał i przyjebał mu po garbie
wytrzeźwiał cham już
da radę patrzeć w monitor?
jak ty spałeś to ja na rybkach już byłem o poranku i całkiem trzeźwy a ty wpieprzaj swojego łososia za 19nok
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Michał Kołoszczyk
(Kołoszczyk)
Wiking
Metoda Afrykańska szybsza przy obrzutce tynkarskiej, Polska przy ręcznym wylewaniu wieńca, lub przy murowaniu. Ale po co do kalfasu jak można bezpośrednio nakładać. Jedna i druga bez sensu bo wypożyczenie podajnika to nie są takie wielki pieniądze.
Mam do was pytanie. Jakaś upierdliwa wiedźma wymyśliła sobie impregnowanie gresu matowego na tarasie. Nie wiem o co jej chodzi ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
inpregnowane sie nie brudzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Ponura_Panda napisał:
Ja pierdole ale się pośmiałem
czasem mam wrażenie że wszyscy tu jesteście dobrymi kumplami od kielicha i jak przystało na dobrych kumpli wrzucacie sobie do pieca hehehehe pomiędzy toastami za zdrowie pięknych pań
cóż... a jeżeli już brnę w ten tok myślowy to niewątpliwie nasz kolega Jasta byłby tym właśnie gościem który po pijaku oJszczy całą łazienkę, narzyga do kwiatków i będzie łapał panią domu za tyłek... ale to wiadomo tylko po pijaku, bo na trzeźwo to przecież wytrawny gracz giełdowy i rozsądny inwestor i fantastyczny towarzysz rozmów


Tiaaa

Ty jestes inny lepszy Najpierw skrytykujesz innych za "wrzucanie sobie", a w dalszej czesci wypowiedzi sam nawrzucasz komus. Tylko, ze Ty, to na pewno wrzucasz w dobrej intencji, nie to co inni....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Mirek Klamrowski
(Klamir)
Wiking
I tak taplacie się w tym Naszym Polskim Błotku żenada. Panda Twój awatar wskazywałby raczej na lepsze słownictwo i chociaż by odrobinę kultury.Ale cóż niech moc będzie z Wami .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok