Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

kupie uzywany modem do internetu - Norwegia

Czytali temat:
(2299 niezalogowanych)
8 Postów
vikol ol
(vikol)
Wiking
witam pracuje w oslo,mam tymczasowy numer norweski,potrzebuje modem do internetu uzywany w norwegi a moze mozna kupic gdzies niedrogo nowy w sklepie prosze o jakies info.pozdrawiam vikol.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
vikol ol
(vikol)
Wiking
aha to moj numer wrazie czego 96877540
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
vikol napisał:
witam pracuje w oslo,mam tymczasowy numer norweski,potrzebuje modem do internetu uzywany w norwegi a moze mozna kupic gdzies niedrogo nowy w sklepie prosze o jakies info.pozdrawiam vikol.
jak ostatnio sprawdzalem to sklepy z elektronika byly w Oslo....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
vikol ol
(vikol)
Wiking
dziekuje ze sie odezwales a jak sie taki sklep nazywa czy jula to dobry strzal ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
masz internet i potrzebujesz modem czu ruter ?

elkjop expert lefdal
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
vikol ol
(vikol)
Wiking
czesc patim mam internet bo kupilem karte chess contant ale modem mam od kolegi ktory ma net coma tak wiec chce kupic sam modem a nie wiem jaki moze byc koszt poza tym przywiozlem modem z polski bez simlocka ale nie dziala wogole sie nie pokazuje info o wpisaniu kodu pin karty,sterowniki sie zainstalowaly ale nie wiem czemu nie dziala moze norwegia ma jakis inny system zabezpieczen pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -15  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
vikol napisał:
czesc patim mam internet bo kupilem karte chess contant ale modem mam od kolegi ktory ma net coma tak wiec chce kupic sam modem a nie wiem jaki moze byc koszt poza tym przywiozlem modem z polski bez simlocka ale nie dziala wogole sie nie pokazuje info o wpisaniu kodu pin karty,sterowniki sie zainstalowaly ale nie wiem czemu nie dziala moze norwegia ma jakis inny system zabezpieczen pozdro
hahahahaha... to takie cos to moze byc duzo drozej hahaha...
ja tez sobie kupilem taie cos z antenkami jak bylem w PL autem w wakacje.. polaczylem i po 3 minutach roztrzaskalem o sciane... nie dziala w NO.... brak kompatybilnosci z dostepnymi tutaj urzadzeniami....

ale od jakiegos czasu smigam na huwaei... kupilem okazyjnie w elkløpie.... 1500 - gdzie førpirs to 4999 ) taki zwykly podlaczany do samego laptopa - nie daje wifi ale masz neta w kompie to juz za 200 nok kupisz...


jula??? Ty wychodzisz czasami z domu?? czasami mam wrazenie ze rodacy to tylko kiwi, bilteme i clas ohlsona znaja... heh
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
vikol ol
(vikol)
Wiking
dzieki staruszku z domu malo wychodze bo wiekszosc czasu jestem w pracy pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
vikol napisał:
dzieki staruszku z domu malo wychodze bo wiekszosc czasu jestem w pracy pozdro
w soboty sklepy tez sa otwarte przeciez....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Yatsek napisał:
vikol napisał:
dzieki staruszku z domu malo wychodze bo wiekszosc czasu jestem w pracy pozdro
w soboty sklepy tez sa otwarte przeciez....


A co to w soboty do prac się nie chodzi?? chyba tylko nie polacki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok