Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
Tomasz Werkowski Marcin W. Marcin Kaczmarek Tomasz Kowalski Rafał Rafał Maestro X Renata B DAREK666 Karol Lebowski Ania Ch. Adrianna Grzeszczyk ArcticTrans (6144 niezalogowanych)
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
kryss napisał:
Joseph napisał:
Nie wiem co za gamoń chciałby holować auto do polaki i w jaki sposób??? Chyba autolaweta chcecie???
wynająć firme z netu z PL przyjadą zabiorą i po sprawie, albo lecieć do PL wynająć autolawete i przyjechać samemu i zawieźć auto. wystarczy prawko kat.B ...


prawko B jest do 3,5t.bez przyczepy.
zwaz auto holujace,lawete, i auto holowane....
nic z tego kolego pomysl z tirem najtaniej wyjdzie

jesli nie to mam sprawdzonego goscia.prv.


autolaweta ok 2t i auto na pace do 1.5, da rade....

TIR najtaniej powinien wyjść jak ma jak zabrać 1k+ ceny...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jacek nogal
(jaceknog)
Wiking
witam

z jakiego miasta chcecie autko zabrać?? i gdzie do polski, jadę dużym busem mogę podpiąć lawete10 i wracam 11 wiec można się dogadać
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
55 Postów
bu bubu
(DrGreve)
Nowicjusz
Również szukam kogoś do zabrania auta ze Szwecji i zaprowadzenia do woj Lubelskiego chętni priv
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
55 Postów
bu bubu
(DrGreve)
Nowicjusz
nadal aktualne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
zuzia florek
(zuza88)
Wiking
hej!!!
ja też poszukuję transportu (laweta, tir) autka do PL, dokładnie chodzi mi o zabranie autka z NO(MORE OG ROMSDAL) do woj. lubelskiego, z góry dzięki za pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Magda Ks
(aakkrrss)
Wiking
Mogę podać namiar na priv na gościa który świadczył taką usługę dla mnie w tamtym roku, za transport samochodu na lawecie do woj.lubelskiego z Danii zapłaciłem 5000zł.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów

(nikitanikita)
Wiking
najlepiej dogadac sei z kims prywatnie, taki tir z pustym powrotem tez musi wypelnic papiery i skasowac pewnie, z tego co ja sprawdzałem to srednio jest to 1 euro za km plus koszt promu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
Ciepła wódka ?
Piszesz stare posty, ci co mieli cos do załatwienia to pewnie już otym zapomnieli.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
198 Postów
Skurczybyczek Skurczybyczek
(Skurczybyczek)
Stały Bywalec
A co za problem wynajac lawete z finna od prywatnej osoby i zawiesc auto samemu do Polszy ludzie myslcie troche latanie i sranie w banie tiry swiry ciekawostka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
A co za problem wynajac lawete z finna od prywatnej osoby i zawiesc auto samemu do Polszy ludzie myslcie troche latanie i sranie w banie tiry swiry ciekawostka
a co za problem czytac ze zrozumieniem
1 to sa stare posty z zeszlego roku
2 napisal przecie ze sie nie moze ruszyc z Norge a czas goni
3 jaka to laweta z finna obryci do Polski i nazad w 2 dni
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok