Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Sylwester w Norwegii - Norwegia

3 Posty

(mayday22)
Wiking
Witam,
Jestem całkiem od niedawna w Norwegii i chciałabym się wypytać czy na terenie Østfold organizowane są może jakieś imprezy sylwestrowe, małe czy wielkie, cokolwiek aby tylko nie zostać w domu przed tv.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Natalia Lo
(natalialo)
Wiking
Hej, ja chętnie wyskoczyłabym gdzieś w Oslo potańczyć, bo póki co tez bez planów !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Piotr Koczkodaj
(Koczko)
Wiking
Genialny pomysł
jestem za <okok>

ciekawe czy jeszcze jacyś chętni polacy/polki się znajda na wspólna zabawę??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(mayday22)
Wiking
Może i udało by sie w Oslo, warto sie zebrać i stworzyć fajny klimat.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Adam Śliwiński
(adam90x)
Wiking
Też jestem chętny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Andrzej K
(andrzej1965)
Wiking
napewno by sie znalazły chociaż durzo organizacji polonine organizują sylwestra co roku ale tylko jedna wypala na fornebu jet bardzio durza sala ale to chyba daleko ale można było zrobić w cetrum oslo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
275 Postów
Janek Szaradek
(opptymus)
Stały Bywalec
Od 6 lat na tym forum widze daremne proby organizowania jakichs imprez..Moze uda wam sie spotkac raz, moze 2 na piwie i tyle. takich prob byly setki. Laczy was jedynie samotnosc a to kiepska motywacja.
Doswiadczenie uczy( i psychologia) ze szanse na organizacje i cyklicznosc maja jedynie grypy tematyczne. Motocyklisci, narciarze itp.

Moze jakies zgrupowanie dla zbieraczy koron, pijakow, zjadaczy polskiego twarogu...albo ksenofobow i leni. Tak, tu widze duza szanse.( Naturalnie nie mowilem o was personalnie, bo was nie znam.) Ot, zwykle egzemplifikowanie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Piotr Koczkodaj
(Koczko)
Wiking
oooo jaki pozytywny odzew.

dzięki za zmotywowanie do dalszych prób

jak się uda to cie zaprosimy, choć pewnie i tak nie przyjdziesz bo nie będzie po co.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
275 Postów
Janek Szaradek
(opptymus)
Stały Bywalec
Koczko napisał:
oooo jaki pozytywny odzew.

dzięki za zmotywowanie do dalszych prób

jak się uda to cie zaprosimy, choć pewnie i tak nie przyjdziesz bo nie będzie po co.


Przeciez was nie zniechecam. Nie ma w tym cynizmu a jedynie doswiadczenie. Wiek robi swoje. Jep Gamberdella swietnie by ci o wyluszczyl...ale kiedys sam zrozumiesz

PS Fakt, nie przyjde, bo sylwestra spedzam w innym kraju, no i oczywiscie nie chce was poznac.

Powodzenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
Fatum :)
(Fatum)
Nowicjusz
I co zamierzacie coś zrobić bo ja zamierzam o 22 pojawić sie obok tygrysa z szampanem i petardom hehe a może są jakieś imprezy polskie organizowane może ktoś ma jakieś info ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok