Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
dawid xxx Ania Ka mateusz Dzej Bogusz Roszkowski Michal Lozicki Krystian Kozyra Adrian Jagielski A A gimbus gimbciuś Krzysztof Krzysztof monika13 (8415 niezalogowanych)
134 Posty
Tomasz .
(Vcds)
Stały Bywalec
Czytaj uważnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Podaj swój numer na forum publicznym to będą dzwonić do ciebie jakieś oszołomy i wciskać elektroniczne kuwety albo whiskas o smaku jabłkowo-miętowy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
@Vcds: Wlasnie czytam uwaznie ze dodzwoniles sie do babki w domu ktora nie ma nic do gadania i o niczym nie wie i na tej podstawie wypisujesz debilizmy ze imprezy nie bedzie skoro bedzie. Pozatym dzwoniles jeszcze do mojej matki bo mi powiedziala chyba ze to dzwonil jakis inny "inteligetny inaczej" ktory nawet nieraczyl do mnie zadzwonic wczesniej.... Ale jesli ktos rozmawial z moja matka to wie ze IMPREZA BEDZIE...

Niektorych chyba zal sciska ze w ich miescie nikt imprezy POLSKIEJ niechce zrobic....

@Joseph: Jak ktos zadzwoni z oferta e-kuwety i whiskasu to jak powiem co z tym moze zrobic to wiecej niezadzwoni

@Wszyscy: Zglaszac sie na impreze na numer: 918 270 47.... SMSem caly czas a dzwonic jedynie PO GODZINACH PRACY.... na inne telefony niedzwonic. Miejsce imprezy: Skien, ulica Høyanlia 31. Mozna tez zglosic sie tutaj.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
134 Posty
Tomasz .
(Vcds)
Stały Bywalec
Imperator1988 napisał:
@Vcds: Wlasnie czytam uwaznie ze dodzwoniles sie do babki w domu ktora nie ma nic do gadania i o niczym nie wie i na tej podstawie wypisujesz debilizmy ze imprezy nie bedzie skoro bedzie. Pozatym dzwoniles jeszcze do mojej matki bo mi powiedziala chyba ze to dzwonil jakis inny "inteligetny inaczej" ktory nawet nieraczyl do mnie zadzwonic wczesniej.... Ale jesli ktos rozmawial z moja matka to wie ze IMPREZA BEDZIE...

Niektorych chyba zal sciska ze w ich miescie nikt imprezy POLSKIEJ niechce zrobic....

@Joseph: Jak ktos zadzwoni z oferta e-kuwety i whiskasu to jak powiem co z tym moze zrobic to wiecej niezadzwoni

@Wszyscy: Zglaszac sie na impreze na numer: 918 270 47.... SMSem caly czas a dzwonic jedynie PO GODZINACH PRACY.... na inne telefony niedzwonic. Miejsce imprezy: Skien, ulica Høyanlia 31. Mozna tez zglosic sie tutaj.



Masz ploblem w czytaniu ze zrozumieniem wiec trzy połączenia to nie cztery jak ty twierdzisz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
@Vcds: Masz problemy z pisaniem zrozumiale: Ja dzwoniłem tylko dwa razy na ten co podałeś i stacjonarny

A teraz:
wiec trzy połączenia to nie cztery

A teraz sam sie przyznajesz ze trzy polaczenia a nie cztery. Wiec wlasnie trzy najpierw do mnie, potem do mojej matki podczas gdy jest w pracy (niepytajac o impreze) oraz na stacjonarny gdzie odebrala moja babka ktora o niczym nie wie i nic nie ma do gadania.... (nie wiem gdzie najpierw czy na stacjonarny czy na mobil).

Ale jak napisales trzy razy a nie cztery..... i nikt tez niepisal ze cztery.... wiec "ploblem" jest chyba w pisaniu zrozumiale.....

@Wszyscy: Zglaszac sie na impreze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
134 Posty
Tomasz .
(Vcds)
Stały Bywalec
Vcds napisał:
Imperator1988 napisał:
Nie odbieram bo jestem w pracy i bylo avdelingsmøte? Czy trudno sie domyslic ze trwaja godziny pracy i ze w pracy niezawsze mozna odebrac telefon?

Zadzwoniles na mobil do mojej matki i niepytales o zadna impreze jedynie pytales czy jest moja matka oraz gdzie ja pracuje.... WIEC NIEDODAWAJ OD SIEBIE bo IMPREZA BEDZIE.

A jesli zadzwoniles potem na stacjonarny czyli do domu i odebrala kobieta to zadzwoniles do mojej prawie 80 letniej babki wiec ci mogla powiedziec ze niebedzie imprezy HAHAHAHA bo nawet nie wie bo to jej niedotyczy....pozatym nie ma nic do tego....

A jak jeszcze zadzwonisz na "inakszy" numer to dodzwonisz sie do mojego ojca i wtedy zostaniesz telefonicznie ochrzaniony bo on nielubi jak ktos do niego dzwoni do tego nieprzepada w ogole za nieznajomymi ludzmi.... wiec jak bedziesz ochrzaniony to na wlasne zyczenie bo kazalem dzwonic TYLKO NA: 918 270 47.... POZA CZASEM PRACY.... w czasie pracy mozna wyslac SMSa.... na numery zastrzezone nieda sie oddzwonic...

@giovi2: Jak niepotrafia czytac to niech dzwonia tam gdzie niekazano... najwyzej ktos ich ochrzani.... byle informacji falszywych potem niepodawali...



Ja dzwoniłem tylko dwa razy na ten co podałeś i stacjonarny rozmawiałem ze starsza kobieta z pod adresu ktory sam podałeś kobieta oznajmiła proszę nie przychodzić bo tu imprezy NIEEE BĘDZIE
przeczytaj to po woli ( dwa razy na ten co podałeś i stacjonarny ) 2+1=3
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
134 Posty
Tomasz .
(Vcds)
Stały Bywalec
Kristoffer baw się dobrze . Narka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
763 Posty
Joanna C
(giovi2)
Wyjadacz
Weź zadzwoń jeszcze raz i przestańcie się kłócić czy 2, czy 3 cz 15 .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Z numeru zastrzezonego do mnie zadzwoniono tylko jeden raz: 17.02.2014 o godzinie 12:04 ... nie moglem rozmawiac gdyz bylo avdelingsmøte... oddzwonic tez nie bo numer zastrzezony...

A co do imprezy to jak mowilem zglaszac sie za pomoca SMSa.... jesli dzwonic to poza godzinami pracy....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Przypominam o zglaszaniu sie na impreze.... Im wiecej osob tym weselej bedzie....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok