Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Movida Corona 2013 Zawody Dj - Norwegia

Czytali temat:
(867 niezalogowanych)
267 Postów
Dj SUDA *
(SUDA)
Stały Bywalec
I znowu Jeszcze tylko 4-msce i Movida Corona. Tym razem startuje w Stavanger Jest ktoś jeszcze? Jakiś Dj co by chcial wziąć udział w zawodach House? W tym roku finały na Ibizie!!! - kuszace!!! Stavanger 06.09.2013 Taket Nattklubb (to już chyba tradycja ze w tym klubie).
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
267 Postów
Dj SUDA *
(SUDA)
Stały Bywalec
Dj Funky D napisał:
I znowu Jeszcze tylko 4-msce i Movida Corona. Tym razem startuje w Stavanger Jest ktoś jeszcze? Jakiś Dj co by chcial wziąć udział w zawodach House? W tym roku finały na Ibizie!!! - kuszace!!! Stavanger 06.09.2013 Taket Nattklubb (to już chyba tradycja ze w tym klubie).. Mały "update" z najnowszym mixtap-em www.soundcloud.com/dj-de-lux
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
267 Postów
Dj SUDA *
(SUDA)
Stały Bywalec
Dla zaintersowanych-norweskie eliminacje odbędą się następująco:

Kompagniet Molde- 28/8
Kosmo Bergen- 30/8
Hawk Tromsø- 5/9
Taket Stavanger- 6/9
Vu Oslo- 12/9
Gossip Horten- 13/9
Gossip Trondheim- 20/9
Clarion Hotel Ernst Kristiansand- 27/9

Norweski finał kwalifikujący do dalszych rozgrywek światowych:
Clarion Hotel ErnstKristiansand- 28/9

Ogólne info na www.movidacorona.com

Od tego roku również osoby spiewajace biorą udział w tych zawodach- to jakas inna bajka i nie wiem o co chodzi, nie jestem pewien czy Norwegia będzie się w to bawić!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
267 Postów
Dj SUDA *
(SUDA)
Stały Bywalec
Dj Funky D napisał:
Dla zaintersowanych-norweskie eliminacje odbędą się następująco:

Kompagniet Molde- 28/8
Kosmo Bergen- 30/8
Hawk Tromsø- 5/9
Taket Stavanger- 6/9
Vu Oslo- 12/9
Gossip Horten- 13/9
Gossip Trondheim- 20/9
Clarion Hotel Ernst Kristiansand- 27/9

Norweski finał kwalifikujący do dalszych rozgrywek światowych:
Clarion Hotel ErnstKristiansand- 28/9

Ogólne info na www.movidacorona.com

Od tego roku również osoby spiewajace biorą udział w tych zawodach- to jakas inna bajka i nie wiem o co chodzi, nie jestem pewien czy Norwegia będzie się w to bawić!!!

Nie namawiam typu- proszę głosujcie na mnie itd. Nie ma co się spinac bo i tak ciężko jest wygrać z kimś kto ma ze 2000 znajomych na fejsie i 1/10 z nich glosuje codziennie co 24h To glosowanie to taka ściema i złota przepustka bez eliminacji w swoim kraju prosto do cwiercfinalow światowych Wygra ten co ma wiecej znajomych na fejsie, twetterze itd.
Także jeśli ktoś uważa za fajne to co robię to będzie mi niezmiernie milo dostać choć odrobinkę "supporciku" od krajan
www.movidacorona.com/profile/dj-funky-d/
Glosowac można co 24h od ostatniego głosowania
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
267 Postów
Dj SUDA *
(SUDA)
Stały Bywalec
He he No i proszę Dariusz jedzie na Ibize <3 Wybrany przez główne jury GModelo Movida Corona Byłem na 9-tym miejscu w top 10 dj's i to właśnie mnie wybrali jako "online Chance" i mój mixtape Oficjalnie na www.movidacorona.com Meandry zycia-Polak reprezentuje Norwegię
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok