Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

rozjasniacz do wlosow - Norwegia

Czytali temat:
Angelika Czuchraj Natalia Natalia Klaudia Borys Marika33 Joanna (2570 niezalogowanych)
1 Post
Paula Naumiec
(luusiaakk)
Wiking
wie ktos moze jak wyglada tutaj rozjasniacz do wlosow , cos co by pomoglo mi zejsc z czarnego koloru . pomijajac fryziera .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(ankaper)
Wiking
luusiaakk napisał:
wie ktos moze jak wyglada tutaj rozjasniacz do wlosow , cos co by pomoglo mi zejsc z czarnego koloru . pomijajac fryziera .

Nie jestem fryzjerka, ale kiedys probowalam rozjasnic moje wlosy. Ufarbowalam na ciemny, nie podobal mi sie i probowalam wrocic do blondu. Uzylam rozjasniacza i mialam zielone wlosy. Nie radze robic tego bez pomocy fryzjera.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Michał Jankowski
(Misiucalibra)
Wiking
Zielone to coś pani pmieszała?, co do rozjasniania jeśli masz czarną farbe na włosach możesz liczyć na bardzo jasny blond na odrostach tylko, reszta bedzie pomarańczowa, ruda, zalezy od rozjaśniacza. Jeśłi chodzi o rozjaśniacze w norwegi to ponoć są strasznie słabe, dlatego ja przywiozłem z sobą polski rozjaśniacz jakby co, pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
875 Postów
Daria C
(daris)
Maniak
Zejsc z koloru to moze Tobie pomoc tylko farba,czyli stopniowe schodzenie z czarnego na brazowy i tak dalej,coraz jasniejszy i jasniejszy jesli chcesz sie obejsc bez fryzjera.. A farby sa ogolnodostepne w sklepach takich jak H&M albo cubus jest do wyboru cala masa takich jak w Polsce Garnier czy L'Oreal Powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok