Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
8929 Postów
Maniak
RudyPlay napisał:
ftw dramatyzujesz. Widzę że cierpisz na częstą chorobę u Polaków jaką jest chroniczny ból dupy. Podobno dobre są czopki na przeczyszczenie ale w twoim wypadku polecałbym raczej wsadzić sobie dużego kołka. Podejrzewam że to by cię trochę "rozluźniło". Chociaż patrząc na twój wyraz twarzy, podejrzewam że tą drugą opcję już dawno uskuteczniasz. Szkoda że z marnym skutkiem....
To Ja już widzę , oczami wyobraźni , spotkanie u ciebie , przy grach sportowych , w celu lepszej integracji ...
---
Skoro z tak prostej prowokacji , nie potrafiłeś wyjść z "twarzą" to co dopiero jest w realu !?
---
Byle niepowodzenie i Już Lecą Podtekstowe Wulgaryzmy oraz są zabierane są zabawki z własnej Piaskownicy !
---
ŻENADA ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
tomasz rudolf
(RudyPlay)
Wiking
Jak to mówią: uderz w stół a nożyce się odezwą......kolejny przypadek schorzenia?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Ponura_Panda napisał:
Odświeżam temat przez dodanie kilku zdjęć na dowód tego że można się świetnie bawić nawet jeżeli wóda nie leje się strumieniami...
Stavanger Active Pople Society
...czy możliwa jest taka grupa złożona z POLAKÓW ???




Dodam tylko że grupa SAPS jest właśnie w trakcie przekształcenia na oficjalną organizację Non-Profit...
...a zatem powtórzę pytanie: czy My Polacy jesteśmy do tego zdolni, czy możemy się spotykać wspólnie, z wzajemnym szacunkiem, pomysłami, zaangażowaniem a nie oczekiwaniami że ktoś coś za nas zrobi ???


Jestesmy zdolni, ale czesto jest tak, ze jak cos trzeba zorganizowac to nie ma chetnych do zrobienie o ogarniecia czegos. Pare razy sie o tym przekonalem....

Sprawdz PM
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Ponura_Panda napisał:
Karol.Ky napisał:
Jestesmy zdolni, ale czesto jest tak, ze jak cos trzeba zorganizowac to nie ma chetnych do zrobienie o ogarniecia czegos. Pare razy sie o tym przekonalem....

Idzie nowy rok, czas spróbować jeszcze raz



Moze w koncu cos ruszy Planow troche jest oraz mozliwosc zorganizowania paru koncertow.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
Katarzyna Katarzyna
(KatarzynaKasiaKatarzyna)
Wiking
Dzieki Panda za odświeżenie wątku, może coś wyjdzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Ponura_Panda napisał:

...a zatem powtórzę pytanie: czy My Polacy jesteśmy do tego zdolni, czy możemy się spotykać wspólnie, z wzajemnym szacunkiem, pomysłami, zaangażowaniem a nie oczekiwaniami że ktoś coś za nas zrobi ???

w kościele?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
nie przyjdzie chociaz ma 2 kroki
przeciez ze wstydy by sie spalil ze w zimie w japonkach lata
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
karol kowalewski
(kowalek8)
Wiking
jestem za ,dokladam kapsle i bierki hehe.Kiedy sie widzimy? pzdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Sylwia K
(Sylwucha90)
Wiking
Dzień dobry, jeśli dalej się Państwo spotykacie i znlazłoby sie miejsca dla mnie, to chętnie bym wzięła udział Wiem, że to było rok temu, ja dopiero tydzień temu przyjechałam do Norwegii, nikogo tu nie mam, szukam zajęcia, jakiejś rozrywki. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
Katarzyna Katarzyna
(KatarzynaKasiaKatarzyna)
Wiking
rożne spotkania społeczno-integracyjne odbywaja się przez ta grupę na facebooku :

www.facebook.com/groups/153600898153820/

gry, sporty, nauka norweskiego i wiele innych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok